Алюмінієві вхідні групи

Алюмінієві вхідні групи

з гарантією від виробника

Виготовляємо та монтуємо вхідні групи по всій території України з 1997 року

Вхідні групи з алюмінієвих профілів – досить яскраво виражений тренд сучасних міст. Завдяки своїй міцності, легкості та довговічності конструкції з алюмінію прикрашають входи в приватні та багатоповерхові будинки, офісні та торгові центри, магазини та ресторани, готелі та навчальні заклади. Алюміній добре виглядає як в нових будівлях так і в історичних будинках, він легко вписується в будь-який архітектурний контекст. Наша компанія із задоволенням розробить для вашої будівлі індивідуальний проект скління входу, врахуємо всі особливості та запропонуємо великий вибір профільних систем, декоративні прийоми (фарбування, декорування, анодування), комплектацію та монтаж під ключ фахівцями високого класу!

Фабрика вікон «АНКО» працює на ринку алюмінієвих конструкцій з 1997 року, у нас ви можете придбати вхідні групи будь-якої конфігурацій з профілів SARAY, PONZIO, FRAMEX, BRAZ за вашими розмірами. Ми не тільки робимо конструкції, але і забезпечимо доставку, зробимо професійний монтаж ваших конструкцій в Києві (Київській області) та в інших містах України.

ТИПИ КОНСТРУКЦІЙ

Холодний алюмінієвий профіль ☚①☛ Фабрика дверей

Холодні

Виготовляються з "холодних" алюмінієвих профілів без термомостів. Як прозорі вставки зазвичай замовляють скло або однокамерний склопакет. Холодна вхідна група встановлюється в приміщення, що не опалюються (тамбури, веранди, цехи) або йде другим контуром після дверей з високою теплоізоляцією

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Внутрішні приміщення  Тамбури  Альтанки Літні кухні Офісні двері Перегородки Холодні веранди та тераси Виробничі цехи

Теплий алюмінієвий профіль ☚①☛ Фабрика вікон

Теплі

Виготовляються з алюмінієвого профілю з термомостами, оснащуються двокамерними енергозберігаючими склопакетами та ущільнювачами. Встановлюються в теплі приміщення як вхідні двері з вулиці. Добре тримають тепло, мають енергозберігаючий потенціал. Розраховані на високу інтенсивність експлуатації.

 

ЗАСТОСУВАННЯ

Вхідні групи Вхід до готелю Вхід у магазин, офіс, ресторан Вуличні двері для приватного будинку Вхід на теплу терасу, веранду Балконні двері

Типи відкривання дверей

Вхідні групи оснащуються дверима - одностулковими, двостулковими стандартних розмірів. Двері можуть вбудовуватися в отвір, фасадне скління або йти в складі вхідної групи.

розпашні

розпашні
Двері розпашного типу відчиняються «на себе» або «від себе».

маятникові

маятникові
Двері маятникового типу можуть відчинятися як назовні так і всередину приміщення.

розсувні

розсувні
Такі двері є конструкцією, стулки якої відкриваються в горизонтальному напрямку вліво або право.

Вхідна група для приміщення будь-якого призначення

АДМІНІСТРАТИВНІ БУДІВЛІ

АДМІНІСТРАТИВНІ БУДІВЛІ

БІЗНЕС-ЦЕНТРИ ТА ОФІСНІ БУДІВЛІ

БІЗНЕС-ЦЕНТРИ ТА ОФІСНІ БУДІВЛІ

ОЗДОРОВЧІ АБО СПОРТИВНІ КОМПЛЕКСИ

ОЗДОРОВЧІ АБО СПОРТИВНІ КОМПЛЕКСИ

ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ ТА СПОРУДИ

ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ ТА СПОРУДИ

ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ ТА ЦЕНТРИ

ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНІ КОМПЛЕКСИ ТА ЦЕНТРИ

ОСВІТНІ ТА ДОШКІЛЬНІ УСТАНОВИ

ОСВІТНІ ТА ДОШКІЛЬНІ УСТАНОВИ

ВИСОТНІ БУДІВЛІ

ВИСОТНІ БУДІВЛІ

БУДІВЛІ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА ХАРЧУВАННЯ

БУДІВЛІ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА ХАРЧУВАННЯ

ЖИТЛОВІ ТА ГРОМАДСЬКІ БУДІВЛІ

ЖИТЛОВІ ТА ГРОМАДСЬКІ БУДІВЛІ

ПРИВАТНИЙ ЖИТЛОВИЙ СЕКТОР(ДАЧІ, БУДИНКИ, КОТЕДЖІ)

ПРИВАТНИЙ ЖИТЛОВИЙ СЕКТОР
(ДАЧІ, БУДИНКИ, КОТЕДЖІ)

Всі вироби виготовляємо з наступних профільних систем

 

Image
Image
Image
Image

Популярні варіанти профільних систем

Всі системи з алюмінію можна розділити на 2 групи, що складаються з холодного та теплого профілю. Вид системи підбирається під конкретний об'єкт та відповідний бюджет.
Image

Холодна дверна система, яка призначена для виготовлення дверей в неопалюваних приміщеннях або для створення внутрішніх перегородок в офісах, в комерційних будівлях або в житлових будівлях

Framex 46
 • холодний
 • 46 мм
 • двоконтурна
 • 46 мм
 • до 24 мм
 • будь-який за шкалою RAL
Image

Система Framex FT 72 призначена для виробництва складних світлопрозорих конструкцій для енергоефективних будівель

Framex FT 72
 • теплий
 • 72 мм
 • триконтурна
 • 72 мм
 • від 26 до 50 мм
 • будь-який за шкалою RAL
Image

Термічно ізольована трикамерна система, призначена для виконання дверних конструкцій з підвищеними термоізоляційними вимогами

Ponzio PE78N
 • теплий
 • 78 мм
 • триконтурна
 • 78 мм
 • від 23 до 61 мм
 • будь-який за шкалою RAL

Будь-який відтінок це реально !
Якісно фарбуємо профіль в кольори за шкалою RAL

Шкала RAL це палітра з 200 відтінків базових кольорів, в які можливо пофарбувати конструкції, користуючись
технологією порошкового покриття.
Колір може бути практично будь-яким та залежить тільки від побажань замовника !

Вся продукція СЕРТИФІКОВАНА, має високі показники якості та пропонується з гарантією від виробника!

Виробництво та монтаж алюмінієвих та захисних конструкцій по всій території України з 1997 року

ДЕЯКІ З НАШИХ РОБІТ

Вхідна група з алюмінієвого профілю
Вхідна група
з алюмінієвого профілю
Вхідні групи із алюмінієвого профілю все частіше використовуються при облаштуванні фасадів житлових та громадських будівель. Зручність конструкцій у тому, що можна спроектувати їх як під новобудову, так і під історичну будівлю. Вони чудово гармонують з оформленням торгово-офісних центрів та житлових будинків, готелів, магазинів, аптек.

Особливості формування ціни на вхідні групи з алюмінієвого профілю

Ціна на вхідну групу з алюмінію залежить від цілого ряду факторів. Розрахунок вартості конструкцій потребує професійного заміру та знання багатьох технічних параметрів. Звичайно, чим більше конструктивних особливостей матиме виріб, тим дорожча ціна його виготовлення. Здійснюючи розрахунок вартості беруть до уваги розміри та форму конструкцій, тип профільної системи, колір, формулу склопакетів, фурнітуру та наявність додаткових елементів. Також на ціну впливають транспортні витрати та складність монтажу.

переваги конструкцій

З АЛЮМІНІЄВОГО ПРОФІЛЮ
ДОВГОВІЧНІСТЬ ТА МІЦНІСТЬ
Головний плюс конструкцій - довговічність та міцність. Конструкції виготовленні з алюмінієвого профілю з легкістю експлуатуються протягом 60-80 років.
БУДЬ-ЯКИЙ КОЛІР
Використання порошково-полімерного покриття з широкою гамою кольорів RAL, надійно захищає профіль від будь-яких кліматичних та атмосферних впливів протягом усього терміну служби виробу та не піддається вигорянню чи вицвітанню кольору.

Потрібна консультація експерта ?!Якщо у вас виникли питання щодо алюмінієвих конструкцій або профільних систем, зверніться до наших менеджерів, які нададуть всю інформацію, допоможуть визначитися з дизайном та порахують попередню вартість замовлення.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ ?

 

Телефонуйте за номерами :

(098) 539-35-06

(067) 220-78-06

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК

Фабрика вікон «АНКО» працює на ринку алюмінієвих конструкцій з 1997 року, у нас ви можете замовити вхідні групи різної конфігурацій з профільних систем SARAY, PONZIO, FRAMEX, BRAZ. Ми реалізуємо продукцію високої якості, стежимо за кожним етапом виробництва, а весь спектр послуг, що надаються ми забезпечуємо власними бригадами робітників, сучасною виробничою базою та транспортом, що дозволяє доставити конструкції в будь-яку точку України.

Спроектуємо, виготовимо та якісно змонтуємо на вашому об'єкті «під ключ» вхідні групи з алюмінію будь-якої складності. Допоможемо з вибором та комплектацією, порахуємо вартість та порекомендуємо оптимальний варіант під ваш проект.

Звертайтесь до наших спеціалістів !