Захисний касовий вузол для відділення АТ "Універсал Банк" місто Дніпро

Захисні кулестійкі банківські ✓вузли ✓операційні каси | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

 Для відділення АТ "Універсал Банк" в місті Дніпро, пр-т. Д.Яворницького 13/15, компанією «АНКО» було спроектовано та виготовлено захисний кулетривкий касовий вузол, відповідно до розмірів приміщення та побажань замовника. При виготовленні данної конструкції було використано алюмінієвий профіль ДП40, ДСП, бронь пластини, метал, сама конструкція пофарбована в сірий колір за шкалою RAL.

кулетривкі захисні броньований банківський вузол

Касова кабіна включає в себе:

  • Комплект перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулетривке, антивандальне скло
  • Клієнтська стільниця з передавальним механізмом для валюти
  • Робоче місце касира комплектується меблями, необхідними для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта

Захисний кулестійкий банківський вузол являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можна демонтувати та встановити в іншому місці, що дуже зручно.

 

Стало питання виготовлення банківського вузла, касової кабіни або обмінника валют?

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь до компанії «АНКО», ми якісно виготовимо та встановимо броньований банківський вузол, кулестійку касу або обмінник валют. Допоможемо переобладнати та підсилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді. Додаткову інформацію по захисним кулестійким конструкціям та їх вартості можна отримати зателефонувавши за контактними номерами або відправивши заявку на розрахунок вартості через наш сайт.