Виготовили та змонтували захисну кулетривку касову кабіну

Кулетривкі броньовані касові кабіни, вузли, обмінники валют ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 Компанія «АНКО» виготовила та змонтувала броньовану касову кабіну з кімнатою перерахунку валюти для клієнтів. Дана касова кабіна являє собою збірно-розбірний каркас з алюмінієвого профілю, на який кріпляться броньовані панелі, кулетривке скло, щілинний лоток (лоток-човник) та лоток з пересувною кареткою (лоток-каретка) для прийому/видачі валюти.

захисна броньована касова кабіна за кращою ціною

 

Як каркас використовується алюмінієвий профіль (колір RAL 9006, сірий), який в свою чергу посилений металевими пластинами. Внутрішня частина кабіни обшита бронепанелями, а з зовні ДСП, заповнення кабіни виконано куленепробивним склом по ДСТУ 4546: 2008. Також в конструкції присутні броньовані захисні двері, дана касова кабіна при необхідності, може бути демонтована та перевезена на нове місце.

Стало питання виготовлення броньованих конструкцій: банківського вузла або каси?

 

Телефонуйте за номерами (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтеся до компанії «АНКО», ми візьмемо це питання на себе, спроектуємо, якісно виготовимо та змонтуємо касові вузли, кабіни, пункти обміну валют, допоможемо переобладнати та посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді.

 Компанія «АНКО» запропонуємо кращу ціну на захисні кулетривкі конструкції! Звертайтесь.