Вхідні двері із алюмінію для приватного будинку місто Бровари

Вхідні двері з алюмінієвого профілю для ✔️Будинку ✔️Дачі ✔️Квартири | Фабрика вікон "АНКО"

Компанія «АНКО» виконала проект та монтаж дверей з алюмінієвого профілю для приватної особи з міста Бровари. Дверні конструкції виготовлялися згідно з попередніми замірами, для скління використовували теплу віконно-дверну систему з алюмінію Framex FT72, яка увібрала в себе найкращі рішення для виробництва складних світлопрозорих конструкцій для енергоефективних будівель. На дверну конструкцію було нанесено декор за технологією сублімації, це дає необмежені можливості для зміни зовнішнього вигляду виробів, можна нанести фактуру та структуру дерева, природного каменю та інших матеріалів.

алюмінієві двері від Фабрики АНКО 

 

Постало питання скління будинку, тераси, веранди чи альтанки? Звертайтесь до нас, візьмемо це питання на себе «під ключ»!

 

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

Фабрика вікон «АНКО» пропонує сучасні якісні алюмінієві конструкції різного призначення: вікна, двері, перегородки, розсувні системи, фасадне скління будівель. Наявність власної виробничої бази дозволяє виготовити конструкції будь-яких форм та розмірів, також ми фарбуємо вироби колір та відтінок за шкалою RAL, навіть «під дерево».

Звертайтесь, виготовимо конструкції практично будь-яких форм та великих розмірів, втілимо в життя ваші ідеї!