Вікна, Двері з теплого алюмінієвого профілю для приватного будинку у місті Київ

✓Вікна ✓Двері ✓Розсувні системи для дому, дачі, квартири за кращою ціною від виробника | Фабрика вікон "АНКО"

Фабрика «АНКО» виконала замовлення зі скління котеджу в місті Києві по вулиці Туполєва. В якості матеріалу для скління будинку замовником було обрано теплу профільну систему від компанії FRAMEX, оскільки вона має високі стандарти енергозбереження, безпеки та герметичності.

 Цей проект відрізняється від типового, будівля має нестандартну архітектуру, тому всі конструкції з алюмінію виготовлялися на замовлення за попереднім виміром. Особлива увага приділялася фасадній частині будинку, де потрібно точно підігнати та якісно змонтувати конструкції різних форм та великих розмірів. Заповнення виконане двокамерним енергоефективним склопакетом відповідно до вимог ДСТУ. Виходячи з поставленого завдання з дизайн-проекту, всі фасадні, панорамні вікна, нестандартні двері та вікна з алюмінію були пофарбовані у колір 9005 за шкалою RAL.

Краща ціна на вікна, двері з алюмінію | АНКО

 

Стало питання скління будинку, тераси, веранди чи можливо альтанки? Звертайтесь, ми візьмемо це питання на себе під ключ!

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

Фабрика вікон «АНКО» пропонує сучасні якісні алюмінієві конструкції різного призначення: вікна, двері, перегородки, розсувні системи, фасадне скління будівель. Наявність власної виробничої бази дає можливість виготовляти конструкції з алюмінію великих розмірів та будь-яких форм. Фарбуємо вироби у будь-який колір та відтінок за шкалою RAL, навіть "під дерево"!

Виготовимо конструкції практично будь-яких форм та розмірів, втілимо в життя ваші задуми !