Вхідна група з алюмінію для офісного центру в місті Києві

Алюмінієві Двері, Вхідні групи для житлових будинків, котеджів, комерційних об'єктів, адміністративних будівель | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

Фабрика вікон «АНКО» виконала замовлення клієнта з виготовлення та якісного монтажу Вхідної групи з алюмінію для офісного центру, який знаходиться в місті Київ.

 Дана конструкція була виготовлена з теплою профільної системи компанії FRAMEX 69 серії. Замовником було прийнято рішення додатково зробити анодування алюмінієвого профілю, в зв'язку з тим, що це вхідна група, яка буде піддана різного роду механічним пошкоджень та несприятливого впливу навколишнього середовища. Заповнення конструкції виконано двокамерним енергоефективним склопакетом з тонуванням. Вхідна група з алюмінію повністю виконана відповідно до вимог ДСТУ.

Вхідна група алюміній | АНКО

 Стало питання по заміні Вхідної групи, або Вам потрібно виготовити та якісно змонтувати вікна, двері, перегородки з алюмінію?

 

Виникли питання? Набирайте нас за номерами: (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтеся в компанію «АНКО» ми візьмемо це питання на себе під ключ ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Встановимо будь-які алюмінієві конструкції в термін, запропонуємо кращу ціну!