Скління тераси холодною розсувною системою Framex S22

Розсувні системи з алюмінію для ✔️Дому ✔️Дачі ✔️Квартири за найкращою ціною в Києві та Області | Фабрика вікон «АНКО»

 Компанія «АНКО» виконала роботи з виготовлення та монтажу розсувної системи на терасу для приватної особи в одному з приватних будинків Київської області. Всі конструкції виготовлено під клієнта з урахуванням побажань щодо конфігурації та типу відкривання, для скління було обрано профільну систему з алюмінію Framex S22. У своєму ціновому сегменті роздвіжка Framex S22 увібрала в себе найкращі технологічні рішення для створення красивого, легкого та функціонального скління неопалюваних приміщень (балкон, лоджія, веранда, тераса).

 Переваги даної системи - невелика вага та гарна жорсткість, що дозволяє склити великі прорізи без застосування перемичок (якщо порівнювати з ПВХ профілем). З цієї причини її часто використовують при «холодному» склінні терас або в якості роздільних перегородок, у внутрішньому просторі при зонуванні приміщення (наприклад, в офісах). Ключова відмінність розсувної системи Framex S22 з аналогічними профільними системами інших виробників – доступна ціна!

Розсувна система з холодного алюмінію Framex S22 для тераси від Фабрики вікон АНКО

 З дизайн-проекту, конструкція з алюмінію була пофарбована в 8017 (матовий) колір за шкалою RAL, завдяки цьому тераса ідеально вписалася в загальний дизайн будинку. Як заповнення використовувалося одинарне загартоване скло товщиною 6 мм, даний тип скла має підвищену зламну міцність.

 Виготовлені конструкції відповідають всім вимогам ДСТУ що гарантує високу якість, безпеку та екологічність.

Стало питання скління тераси, веранди чи можливо альтанки? Звертайтесь, ми візьмемо це питання на себе під ключ!

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Пропонуємо скління терас «теплими» та «холодними» профільними системами PONZIO, FRAMEX, BRAZ, SARAY, фарбуємо в будь-який колір RAL, навіть під структуру дерева. Тераси, виготовлені компанією «АНКО», можуть комплектуватися як стандартними дверима з натискними ручками, так і розсувними системами.

 Виготовимо конструкції практично будь-яких форм і розмірів, втілимо в життя будь-які ваші задуми!