Скління приватного будинку профільною системою WDS 5S

Якісні металопластикові вікна в будинок, котедж та на дачу | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

 Компанія «АНКО» виконала замовлення з скління приватного будинку, замовником була обрана ПВХ система WDS 5S, так як вона має високі показники енергозбереження та герметичності. П’ятикамерна система з монтажною товщиною 60 мм. Застосовується для скління житлових приміщень, будинків, міських квартир, балконів та лоджій. Максимальна товщина склопакета 32 мм в поєднанні з енергозберігаючим склом забезпечує достатній рівень теплозахисту. Лаконічний дизайн профілю стане прикрасою будь-якого інтер’єру. П-подібне армування забезпечує міцність і надійність для будівель підвищеної поверховості.

Скління котеджу металопластиковим профілем | Фабрика вікон АНКО

 Всі конструкції виготовлялися на замовлення за попереднім виміром, особлива увага приділяється фасадній частині будинку, де потрібно точно підігнати та якісно змонтувати конструкції різних форм та розмірів. Заповнення виконане двокамерним енергоефективним склопакетом, відповідно до вимог ДСТУ. Виходячи з поставленого завдання по дизайн-проекту була зроблена ламінація вікон та вхідни дверей в колір L102002 - золотий дуб.

 Наша продукція сертифікована та відповідає всім вимогам ДСТУ, європейським стандартам, що гарантує повну безпеку і комфорт для наших клієнтів.

Стало питання скління приватного будинку, квартири, дачі або необхідно на замовлення виготовити вікна, двері чи інші конструкції?

 

Телефонуйте за номерами (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Фабрика вікон «АНКО» пропонує сучасні якісні алюмінієві конструкції різного призначення: вікна, двері, перегородки, розсувні системи, фасадне скління будівель. Наявність власної виробничої бази дає можливість виготовляти конструкції з алюмінію великих розмірів та будь-яких форм. Фарбуємо вироби у будь-який колір та відтінок за шкалою RAL, навіть "під дерево"!