Розсувна система з алюмінію на терасу для приватного будинку

Розсувні системи з алюмінію відмінної якості за доступною ціною для ✔️Дому ✔️Дачі ✔️Квартири | Фабрика «АНКО»

Фабрика вікон «АНКО» виконала проект скління тераси приватного будинку з урахуванням усіх побажань замовника. Конструкції виготовлялися згідно з попередніми вимірами, як скління використовували трьохрейкову розсувну систему S22 компанії Framex. Холодна профільна розсувна система з алюмінію Framex S22 увібрала в себе найкращі рішення для створення недорогого та функціонального скління. Роздвіжка з алюмінію була пофарбована в матовий 8017 RAL, заповнення виконане загартованим склом завтовшки 6 мм. Конструкції відповідають вимогам ДСТУ, відповідають вітчизняним стандартам, що гарантує високу якість, а також екологічність продукції.

Якісне скління тераси від виробника | Фабрика вікон АНКО 

 

Стало питання скління будинку, тераси, веранди чи можливо альтанки? Звертайтесь, ми візьмемо це питання на себе під ключ!

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

Фабрика вікон «АНКО» пропонує сучасні якісні алюмінієві конструкції різного призначення: вікна, двері, перегородки, розсувні системи, фасадне скління будівель.Втілимо в життя будь-які ваші ідеї! Наявність власної виробничої бази дає можливість виготовляти конструкції з алюмінію великих розмірів та будь-яких форм. Фарбуємо вироби у будь-який колір та відтінок за шкалою RAL, навіть "під дерево"!

Виготовимо конструкції практично будь-яких форм та розмірів, втілимо в життя будь-які ваші задуми!