Розсувна система Framex SL28 для приватного будинку

Розсувна система з алюмінію для ✔️Дачі ✔️Котеджу в приватний ✔️Будинок | Фабрика «АНКО»

 Роздвижка з алюмінієвого профілю - це конструкція, що складаються з прямокутної рами та стулок, які рухаються по рейках рами, що збільшує внутрішній вільний простір приміщення, а система ущільнювачів максимально захищає його від пилу, бруду та частково шуму. Зазвичай такі системи використовуються в багатоквартирних будинках, де вони встановлюються на балконах або в котеджах на терасі, а також в готелях, ресторанах та комерційній нерухомості. Розсувні системи з алюмінію є популярним вибором завдяки своїй міцності, довговічності та можливості легкої установки.

 Компанія «АНКО» виконала роботи з виготовлення та монтажу розсувної системи для фізичної особи в один з приватних будинків Київської області. Всі конструкції виготовлено під клієнта з урахуванням побажань щодо конфігурації та типу відкривання, для скління було обрано профільну систему з алюмінію Framex SL28. У своєму ціновому сегменті роздвижка Framex увібрала в себе найкращі технологічні рішення для створення красивого, легкого та функціонального скління неопалюваних приміщень (балкон, лоджія, тераса). З цієї причини її часто використовують при «холодному» склінні або в якості роздільних перегородок, у внутрішньому просторі при зонуванні приміщення, офісу. Ключова відмінність розсувної системи Framex SL28 з аналогічними профільними системами інших виробників – це доступна ціна!

Роздвижка з алюмінію Framex SL28 для приватного будинку

 Цей проект відрізняється від типового, тому всі вікна, двері з алюмінієвого профілю виготовлялися на замовлення, за попереднім виміром нашого спеціаліста. Конструкції були пофарбовані в колір RAL 7048 (перламутровий мишино-сірий), заповнення виконане склопакетом 4-10-4. Виготовлені конструкції відповідають всім вимогам ДСТУ що гарантує високу якість, безпеку та екологічність.

Стало питання скління тераси, дачі чи можливо будинку? Звертайтесь, ми візьмемо це питання на себе під ключ!

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

  Фабрика вікон «АНКО» пропонує сучасні якісні конструкції різного призначення: вікна, двері, перегородки, розсувні системи, фасадне скління будівель. Пропонуємо скління «теплим» та «холодним» алюмінієвим профілем PONZIO, FRAMEX, BRAZ, SARAY, фарбуємо в будь-який колір RAL, навіть під структуру дерева. Наявність власної виробничої бази дає можливість виготовляти конструкції з алюмінію великих розмірів та будь-яких форм.

 Звертайтесь, допоможемо вам втілити в життя будь-які ваші задуми!