Проведено реконструкцію та монтаж захисної кулетривкої каси для відділення АТ «Дельта Банк»

Банківські кулетривкі операційні касові кабіни та вузли ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 Компанією «АНКО» виконано замовлення на розробку проекту, виготовлення та монтаж броньованих касових кабін для відділень АТ «Дельта Банк». З кожним клієнтом ми індивідуально розробляємо інтер'єр банківських кас і вузлів з урахуванням всіх нюансів приміщення. Кожен елемент касової кабіни виготовлений відповідно до вимог НБУ та має свій сертифікат відповідності.

касові кабіни для відділення Дельта Банк

 Банківська касова кабіна включає в себе:

  • Комплект алюмінієвих перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулестійке антивандальне скло
  • Клієнтська стільниця з передавальним лотком (механізмом)
  • Робоче місце касира комплектується меблями для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта (стіл, тумба з центральним замком, полиця для клавіатури, модуль під системний блок і тд.)

 Кулетривка захисна банківська кабіна являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можливо розібрати та перенести в інше місце, що дуже зручно.

Стало питання виготовлення броньованих конструкцій, банківських вузлів або кас ?

 

Телефонуйте за номерами (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь до компанії «АНКО», ми візьмемо це питання на себе під ключ! Якісно виготовимо та в терміни встановимо касові вузли, кабіни, пункти обміну валют, допоможемо переобладнати та посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді.

 Запропонуємо кращу ціну на броньовані та алюмінієві конструкції!