Виготовлено та змонтовано пункту обміну валют, обмінник в місті Київ

Запропонуємо кращу ціну на кабіни, пункти обміну валют (обмінники) компанія "АНКО" | ✓Виготовлення ✓Доставка ✓Якісний монтаж

 Для нашого клієнта компанією АНКО було виготовлено, доставлено та встановлено кабіну пункту обміну валют в торговому центрі міста Києва. Дана броньована конструкція повністю відповідає класу захисту СК2 за ДСТУ 4546 та ОЗК-2 за ДСТУ 4547. Каркас обмінника зроблений з металевої кулестійкої рами, яка в свою чергу обшита металом 4 мм з внутрішньої сторони та пофарбована в сірий колір за шкалою RAL 9006. Двері та вікно виготовлені з укріпленого алюмінієвого профілю, котрий пофарбували в сірий колір за шкалою RAL 9006, встановлено кулетривке скло в алюмінієвій рамі та вмонтовано касовий лоток. Фасад обмінного пункту валюти обшитий кромкованим ДСП 18 мм. Використовували ДСП сірого кольору, що відповідає загальному стилю броньованої конструкції.

обмінник валют, пункт обміну валют | фабрика АНКО

Виникли питання? Необхідно виготовити броньовані обмінки, кабіни чи банківські касові вузли? А може Ви щасливий власник даних конструкцій, але вони не відповідають вимогам ДСТУ?

 

Телефонуйте за номерами: (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Виготовимо обмінник валют, касовий вузол або кабіну для банку за вашими проектом, також допоможемо посилити їх до норм, зазначених у вимогах ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.