Офісна перегородка із холодного алюмінієвого профілю

Перегородки для Офісних, Адміністративних, Торгових, Житлових приміщень від виробника «АНКО» | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

 Компанія «АНКО» за проектом замовника виготовила та встановила в одному з офісних центрів Києва комбіновану офісну перегородку використовуючи холодну профільну систему АНКО. Профіль перегородки за проектом був пофарбований у сірий колір/9006 колір палітри RAL. Верхня частина офісної перегородки заповнена матовим склом, воно досить прозоре, щоб не затемнити кімнату, але при цьому досить щільно забарвлено, що не дає побачити силует, зберігши приватність. Залежно від поставленого завдання та цільового призначення верх конструкції може бути виготовлений з таких матеріалів: скло, ДСП, вагонка, гіпсокартон і навіть кулестійке скло. Нижня частина перегородки заповнена панелями ДСП, пофарбованими в колір профілю та відповідає 9006-му відтінку за шкалою RAL.

офісна перегородка з алюмінієвого профілю

 

 Висока міцність профілю АНКО при малій вазі дозволяє монтувати офісні перегородки без додаткових підсилювачів і комбінувати кілька шарів скла завтовшки 4-5 мм. Каркас конструкції збирають за допомогою сталевих куточків, які кріпляться до підлоги, стелі, стін за допомогою висвердлювання отворів. Такі монтажні роботи абсолютно не шкодять зовнішньому вигляду приміщення, тому не викличуть проблем з орендодавцем, а також підлягають численному складанню, розбиранню та транспортуванню.

 Офісна перегородка з алюмінію виготовлена виключно з екологічних матеріалів та відповідає всім вимогам по ГОСТ, що гарантує повну безпеку для співробітників компанії «Глуско».

Проектуєте офісний простір? Виникла потреба вирішити локальне завдання із застосуванням перегородок?

 

 

Вам потрібно швидко та якісно:

 - створити окремий кабінет для персоналу, бухгалтера?
 - організувати переговорну кімнату?
 - чи зонувати цілий офіс?

 

Звертайтеся ми візьмемо це питання на себе під ключ! (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

Фабрика «АНКО» з 1997 року виготовляє та встановлює перегородки різного типу, форми та виду заповнення. Звертайтесь, запропонуємо нестандартні та цікаві рішення для вашого бізнесу, офісу, дама та навіть квартири! Кольорова гамма наших перегородок настільки різноманітна, що органічно впишеться в будь-який інтер'єр.

 Виготовимо, доставимо, встановимо будь-алюмінієві конструкції в термін за найкращою ціною!