Виконано замовлення з виготовлення офісної перегородки з дверима

Алюмінієві та Металопластикові перегородки для комерційних, адміністративних, житлових приміщень ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 Компанія «АНКО» виготовила та встановила перегородку з алюмінію в одному з офісних центрів Києва. Дана конструкція була виготовлена з холодної профільної системи SARAY, пофарбована в сірий колір (RAL 9006). Заповнення перегородки виконано матовим склом в 6 мм і прозорим 4 мм. Алюмінієва перегородка для офісу виготовлена виключно з екологічних матеріалів та відповідає всім вимогам ДСТУ, що гарантує повну безпеку для працівників компанії.

Алюмінієва перегородка з дверима

офісна перегородка з дверима

 Монтаж офісних перегородок - досить швидкий та легкий процес, тому простір офісу при необхідності можливо переобладнати в короткий термін без великих матеріальних витрат.

Потрібно виготовити та якісно встановити перегородки з алюмінію або ПВХ профілю? Звертайтеся ми візьмемо це питання на себе під ключ!

 

Виникли питання? Телефонуйте: (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Фабрика вікон «АНКО» виготовляє перегородки для офісів, банків, комерційних та адміністративних установ з алюмінієвого або металопластикового профілю різної конфігурації. Кольорова гамма наших перегородок настільки різноманітна, що органічно впишеться в будь-який інтер'єр офісного приміщення.

 Виготовимо, доставимо, встановимо будь-алюмінієві конструкції в термін за найкращою ціною!