Виготовили та встановили кулетривкий обмінник валют в офісному центрі Києва

Запропонуємо КРАЩУ ЦІНУ, зробимо ПРОФЕСІЙНИЙ МОНТАЖ ✔️Обмінки валют ✔️Касової кабіни ✔️Банківського вузла | Фабрика «АНКО»

 Підприємство «АНКО» оперативно виконало замовлення з виготовлення броньованого пункту обміну валюти з подальшою доставкою, якісним монтажем в одному з офісних центрів Києва. Ця конструкція (обмінка валют) відповідає заявленому класу захисту 03K-2, а також відповідає всім вимогам Національного банку України. Кулестійка кабіна повною мірою захищає від нападу із застосуванням вогнепальної зброї (куля 7,62 мм) забезпечуючи безпечну, комфортну роботу оператора.

 Обмінник є збірно-розбірним каркасом, на який кріпляться бронепанелі, бронедвері, кулетривке скло, стільниця зі щілинним лотком, монтаж конструкції виконується за модульним принципом. Двері виготовлені з посиленої профільної системи SARAY 40 («холодний алюмінієвий профіль») пофарбованої в сірий колір / RAL 9006. Внутрішня частина кабіни обшита бронестійкими панелями з використанням металу, зовні пункт обшитий ДСП сірого кольору товщиною 18мм. Заповнення виконане кулестійким склом 18мм класом стійкості СК-2. Виготовлений пункт обміну повністю самостійна споруда, яка за потреби може бути розібрана та перевезена на нове місце.

 Пулестійкий броньований пункт обміну валют | ціна виробника

    Конструкція кулестійкої кабіни включає:
  •   Каркас (рама сталева кулестійка, алюмінієва профільна система SARAY 40)
  •   Комплект бронепанелей
  •   Бронедвері
  •   Кулестійке вікно товщиною 18 мм
  •   Стільницю
  •   Щільний лоток для передачі грошей (нержавіюча сталь)
  •   Систему вентиляції

 Компанія «АНКО» має великий досвід з виготовлення та встановлення захисних систем різного класу. Ми більше 15 років виготовляємо обмінники валют, касові кабіни, касові вузли площу та конфігурації яких виконуються відповідно до технічного завдання замовника.

Стало питання виготовлення броньованих, кулестійких конструкцій? Потрібен прорахунок?

 

Телефонуйте за номерами (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Візьмемо це питання на себе під ключ, виготовимо вчасно, якісно виконаємо монтаж, запропонуємо найкращу ціну! Допоможемо посилити вже існуючі конструкції до норм НБУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.