Кулетривка кабіна пункту обміну валют смт. Авангард

Броньовані обмінники валют, касові кабіни, касові вузли для банку ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 В котре до компанії «АНКО» звернувся замовник якому конче необхідно виготовити броньований пункт з обміну валюти. Саме приміщення де необхідно монтувати даний обмінник - це торговий центр за адресою смт. Авангард по вулиці Європейська 13, який має всій дизайн, стиль та кольорову гамму. Завдання було поставлене таким чином щоб даний пункт обміну вписувався в загальний дизайн приміщення, відповідав всім вимогам Національного банку України та звісно не сильно вдарив по кишені замовника.

кулетривка кабіна, пункту обміну валют, обмінник | АНКО

 Даний пункт обміну являє собою збірно-розбірний металевий каркас, на який кріпляться броньовані панелі, кулетривкі алюмінієві двері, броньоване скло, стільниця з щілинним лотком (лоток-човник) для прийому/видачі валюти. З внутрішньої частини конструкція обшита кулетривкими бронепанелями в яких використовується метал 4 мм. З зовні обшита кромкованим ДСП, основний колір «дуб сомона», в якості вставки використали ДСП жовтого кольору. Заповнення кабіни виконано броньованим склом СПБО-2, класом стійкості СК-2 (ДСТУ 4546: 2008), стійке до впливу 7,62 мм кулі. Також в обмінному пункті присутні кулетривкі алюмінієві двері обшиті кромкованим ДСП під загальний стиль конструкції. Дана броньована конструкція при необхідності, може бути демонтована та перевезена на нове місце.

 Пункту обміну валюти виготовлений компанією «АНКО» відповідає всім вимогам Національного банку України, має клас захисту 03K-2 по ДСТУ 4547: 2006.

Стало питання виготовлення банківського вузла або каси, касової кабіни, обмінника? А може Ви щасливий власник конструкції, яка не відповідає вимогам НБУ?

 

Телефонуйте за номерами (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь в компанію «АНКО», ми візьмемо це питання на себе під ключ! Виготовимо, доставимо, якісно та в строки монтуємо ваші конструкції, допоможемо посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.

 Звертайтесь, запропонуємо кращу ціну на броньовані зламостійкі конструкції!