Кулестійкий касовий вузол для відділення Universal Bank

Захисні кулестійкі конструкції ✓вузли ✓операційні каси | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

Броньовані касові вузли широко використовуються в банках, магазинах, аптеках, ювелірних магазинах та інших місцях, де необхідно захистити кошти та цінності від крадіжок та різних загроз. Згідно технічного завдання компанією «АНКО» було виготовлено та змонтовано кулетривку броньовану касу для відділення Universal Bank в місті Київ, вул. Раїси Окіпної, 4А. При виготовленні захисної броньованої конструкції було використано алюмінієвий профіль ДП40, ДСП, бронь пластини, метал, банківська каса пофарбована в 7044 колір за шкалою RAL.

захисна кулестійка банківська каса

Касова кабіна включає в себе:

  • Комплект перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулетривке, антивандальне скло
  • Клієнтська стільниця з передавальним механізмом для валюти
  • Робоче місце касира комплектується меблями, необхідними для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта

Захисний кулестійкий банківський вузол являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можна демонтувати та встановити в іншому місці, що дуже зручно.

 

Стало питання виготовлення банківського вузла, касової кабіни або обмінника валют?

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь до компанії «АНКО», ми якісно виготовимо та встановимо броньований банківський вузол, кулестійку касу або обмінник валют. Допоможемо переобладнати та підсилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді.