Виготовили та встановили касовий вузол для відділення банку у Києві

✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Якісно встановимо кулетривкі броньовані касові вузли, кабіни | «АНКО»

  Компанія «АНКО» виконала замовлення з виготовлення касового вузла для відділення банку у місті Києві. Даний касовий вузол зроблений за вимірами нашого фахівця та виготовлений в поставлені терміни на підприємстві «АНКО». Броньована конструкція відповідає класу захисту за ДСТУ 4546.

  Каркас касового вузла зроблений з якісного алюмінієвого профілю, який в свою чергу посилений металевими пластинами та пофарбований в сірий колір. У зв'язку з великим потоком людей було зроблено анодування, так як дана конструкція буде схильна до різних видів механічних пошкоджень. Скління касового вузла зроблено з кулестійкого скла. Клієнтська стільниця виготовлена з ДСП EGGER. Касовий вузол банку укомплектований передавальними лотками виготовленими підприємством «АНКО». Кожен елемент касового вузла виготовлений відповідно до вимог ДСТУ та має сертифікат відповідності.

кулетривкий захисний касовий вузок

  Необхідно виготовити кулетривкі касові вузли чи кабіни? А може Ви щасливий власник даних конструкцій, але вони не відповідають вимогам ДСТУ?

 

Виникли питання? Набирайте за телефонами: (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

  Компанія «АНКО» виготовить броньовані касові вузли, кабіни, пункти обміну валют, а також допоможе, переобладнати наявні конструкції відповідно до вимог ДСТУ, уникнувши серйозної демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.