Виготовлення та встановлення касового вузла для Банку «ПІВДЕННИЙ» в місті Білгород-Дністровський

✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Якісно змонтуємо кулетривкі броньовані Касові вузли за доступною ціною від виробника | Фабрика АНКО

  Компанією АНКО виконано замовлення на виготовлення броньованого касового вузла для відділення Банку «ПІВДЕННИЙ» в місті Білгород-Дністровський. Даний касовий вузол зроблений за вимірами нашого фахівця та в термін виготовлений на підприємстві АНКО. Броньована конструкція відповідає класу захисту СК2 «БО» за ДСТУ 4546.

захисні броньовані касові вузли для банку краща ціна на АНКО

  Каркас касового вузла зроблений з якісного алюмінієвого профілю, який в свою чергу посилений металевими пластинами 4 мм та пофарбований в сірий колір. У зв'язку з тим, що дана конструкція буде піддаватись різним видам механічних пошкоджень, було зроблено анодування (громадське місце з великим потоком людей). Анодування надійно захищає деталі, надає захист не тільки від окислення але й від механічних пошкоджень, не стирається, плюс стійкий до ультрафіолету. Засклення касового вузла зроблено з кулестійкого скла з класом захисту СК2 «БО». Клієнтська стільниця виготовлена з ДСП EGGER 18 мм біло-сірого відтінку, що відповідає загальному стилю конструкції та приміщення. Також касовий вузол укомплектований 3-ма передавальними лотками, які по стійкості до вогнепальної зброї відповідають не менше ніж 2-му класу захисту.

  Необхідно виготовити кулетривкі касові вузли чи кабіни? А може Ви щасливий власник даних конструкцій, але вони не відповідають вимогам ДСТУ?

 

Виникли питання? Телефонуйте за номерами: (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

  Виготовимо касовий вузол, кабіну для банку, пункт обміну валют за вашими проектом, або допоможемо Вам посилити їх до норм, зазначених у вимогах ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.