Двері та вікна з алюмінієвого профілю для приватного будинку в Яготині

✓Двері ✓Вікна для приватного будинку, котеджу, дачі від виробника | Фабрика вікон "АНКО"

Фабрика «АНКО» виконала замовлення зі скління приватного будинку в місті Яготин за адресою вулиця Вокзальна, 50. В якості матеріалу для скління замовником було обрано теплу профільну систему Framex 72 серії, вона має високі стандарти енергозбереження, безпеки та герметичності.

Цей проект відрізняється від типового, тому всі конструкції з алюмінію виготовлялися на замовлення за попереднім виміром нашого спеціаліста. Заповнення виконане енергоефективним склопакетом 40 мм 4low-14-4-14-4low відповідно до вимог ДСТУ. Виходячи з поставленого завдання по дизайн-проекту, двері та вікна з алюмінію були пофарбовані у колір "антрацит".

вікна з алюмінієвого профілю | Фабрика вікон АНКО

 

Стало питання скління будинку, тераси, веранди чи можливо альтанки? Звертайтесь, ми візьмемо це питання на себе під ключ!

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

Фабрика вікон «АНКО» пропонує сучасні якісні алюмінієві конструкції різного призначення: вікна, двері, перегородки, розсувні системи, фасадне скління будівель. Наявність власної виробничої бази дає можливість виготовляти конструкції з алюмінію великих розмірів та будь-яких форм. Фарбуємо вироби у будь-який колір та відтінок за шкалою RAL, навіть "під дерево"!

Виготовимо конструкції практично будь-яких форм та розмірів, втілимо в життя ваші задуми !