Броньваний кулетривкий вузол для відділення АТ «Дельта Банк» у місті Києві

Банківські захисні броньовані кулетривкі операційні касові ✔️Вузли ✔️Кабіни від виробника за кращою ціною | компанія «АНКО»

 Компанія «АНКО» виконала замовлення на розробку проекту, виготовлення та монтаж броньованих касових кабін для одного з відділень АТ «Дельта Банк» у місті Київ. З кожним клієнтом ми індивідуально розробляємо інтер'єр банківських кас і вузлів з урахуванням всіх нюансів приміщення. Кожен елемент касової кабіни виготовлений відповідно до вимог НБУ та має свій сертифікат відповідності.

захисні касові вузли від виробника Фабрика АНКО

 Банківський касовий вузол включає в себе:

  • Комплект алюмінієвих перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулетривке антивандальне скло
  • Клієнтська стільниця з передавальним лотком (механізмом)
  • Робоче місце касира комплектується меблями для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта (стіл, тумба з центральним замком, полиця для клавіатури, модуль під системний блок і тд.)

 Кулестійкий броньований банківський вузол являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можливо демонтувати та перенести в інше місце, що дуже зручно.

Стало питання виготовлення кулетривких броньованих конструкцій, банківських вузлів або кас?

 

Телефонуйте за номерами (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь до компанії «АНКО», ми візьмемо це питання на себе під ключ! Якісно виготовимо та в терміни встановимо касові вузли, кабіни, пункти обміну валют, допоможемо переобладнати та посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді.

 Запропонуємо кращу ціну на кулетривкі захисні броньовані конструкції!