Броньований касовий вузол для відділення АТ "Універсал Банк" місто Київ

Протизламні банківські ✓вузли ✓операційні каси | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

Згідно технічного завдання компанією «АНКО» було спроектовано та виготовлено кулетривку броньовану касу для відділення АТ "Універсал Банк" в місті Київ, проспект Миколи Бажана, 26. При виготовленні захисної броньованої конструкції було використано алюмінієвий профіль ДП40, ДСП, бронь пластини, метал, банківська каса пофарбована в 7044 колір за шкалою RAL.

кулетривка банківська каса

Касова кабіна включає в себе:

  • Комплект перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулетривке, антивандальне скло
  • Клієнтська стільниця з передавальним механізмом для валюти
  • Робоче місце касира комплектується меблями, необхідними для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта

Захисний кулестійкий банківський вузол являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можна демонтувати та встановити в іншому місці, що дуже зручно.

 

Стало питання виготовлення банківського вузла, касової кабіни або обмінника валют?

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь до компанії «АНКО», ми якісно виготовимо та встановимо броньований банківський вузол, кулестійку касу або обмінник валют. Допоможемо переобладнати та підсилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді. Додаткову інформацію по захисним кулестійким конструкціям та їх вартості можна отримати зателефонувавши за контактними номерами або відправивши заявку на розрахунок вартості через наш сайт.