Броньована операційна каса для відділення Universal Bank

Броньовані операційні ✓вузли ✓каси для банків від виробника компанії "АНКО"

У банках, магазинах та на автозаправних станціях широко використовуються касові вузли, які призначені для проведення готівкових розрахунків. Основне завдання цих вузлів полягає у забезпеченні зручності і безпеки під час здійснення операцій з готівкою та іншими цінностями. Виготовлення касових вузлів майже завжди відбувається індивідуально з урахуванням геометрії приміщень та вибору дизайну власників, що має велике значення. Важливим є також використання декоративних елементів і деталей, які фарбуються відповідно до корпоративних уподобань клієнта. Зазвичай обирається обладнання третього класу захисту, що забезпечує стійкість проти попадання стандартної автоматної кулі. Згідно технічного завдання компанією «АНКО» було виготовлено та змонтовано кулетривку броньовану касу для відділення Universal Bank в місті Київ по вулиці Богдана Хмельницького 17/52. При виготовленні захисної броньованої конструкції було використано алюмінієвий профіль ДП40, ДСП, бронь пластини, метал, банківська каса пофарбована в 7044 колір за шкалою RAL.

броньована банківська каса

Операційна касова кабіна включає в себе:

  • Комплект перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулетривке, антивандальне скло
  • Клієнтська стільниця з передавальним механізмом для валюти
  • Робоче місце касира комплектується меблями, необхідними для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта

Захисний кулестійкий банківський вузол являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можна демонтувати та встановити в іншому місці, що дуже зручно.

 

Стало питання виготовлення банківського вузла, касової кабіни або обмінника валют?

 

Телефонуйте за номером (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

 Звертайтесь до компанії «АНКО», ми якісно виготовимо та встановимо броньовану операційну касу, кулетривкий вузол або обмінник валют. Допоможемо переобладнати та підсилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.