Алюмінієва перегородка з розсувними дверима в офіс

Перегородки з алюмінію для комерційних та житлових приміщень від виробника «АНКО»

Офісна перегородка - це конструкція, яка встановлюється в приміщенні, щоб розділити його на окремі робочі зони. Зазвичай, такі конструкції встановлюються для забезпечення приватності та конфіденційності робочих місць, зменшення рівня шуму та створення комфортних умов для працівників. Деякі перегородки можуть бути декоративними та містити різні графічні елементи, логотипи компанії або інші дизайнерські елементи. Загалом, офісні перегородки є важливою частиною організації робочого простору та можуть бути використані для підвищення ефективності та комфорту працівників.

офісна перегородка з алюмінію

 

 Компанія «АНКО» виготовила та встановила комбіновану перегородку з розсувними дверима, в одному з офісних центрів міста Києва по вулиці Струтинська 8. В якості каркасу було обрано профіль Framex SL28, який призначений для виготовлення холодних розсувних віконних, дверних конструкцій, а також перегородок. Розсувна система складається з прямокутної рами (дво- або трирейкової) та стулок, які рухаються по рейках рами, що збільшує внутрішній вільний простір приміщення, а система ущільнювачів максимально захищає його від пилу, бруду та, частково, шуму. В данному проекті, щоб не затемнити приміщення верхня частина конструкції заповнена склом, а нижня частина перегородки заповнена панелями ДСП. Дана конструкція виготовлена виключно з екологічних матеріалів та відповідає всім вимогам ДСТУ, що гарантує повну безпеку для співробітників компанії. Зовнішній вигляд та розміри конструкцій можуть варіюватися в залежності від архітектурних потреб та побажань замовника.

Проектуєте офісний простір? Виникла потреба вирішити локальне завдання із застосуванням перегородок?

 

Вам потрібно швидко та якісно:

 - створити окремий кабінет для персоналу, бухгалтера?
 - організувати переговорну кімнату?
 - чи зонувати офісне приміщення?

 

Звертайтеся ми візьмемо це питання на себе під ключ! (098) 539-35-06 або (067) 220-78-06

 

Фабрика вікон «АНКО» з 1997 року виготовляє та встановлює алюмінієві конструкції різного типу, форми та заповнення, кольорова гамма наших виробів настільки різноманітна, що органічно впишеться в будь-який інтер'єр. Звертайтесь, запропонуємо нестандартні, цікаві рішення для вашого бізнесу та дому в термін за найкращою ціною !