Жалюзі

Фабрика Анко

Жалюзі

Всі господині знають, як важливі штори і тюлі для загального дизайну приміщення. Одяг для вікон може задавати весь тон оформлення кімнати. Але не тільки красивими повинні бути віконні одягу, але і міцними. Якщо говорити про кухню, то додається ще одна необхідна властивість - простота очищення. Багатьом знайомі марні спроби випрати просочену жиром кухонну тюль.

жалюзі жалюзі вартість

Види жалюзі

Вже досить давно проблема штор і тюля була вирішена. Сьогодні важко навіть знайти квартиру, де немає жалюзі. Вони бувають горизонтальні і вертикальні, пластикові, тканинні і алюмінієві, у класичному вигляді і у вигляді ролетів. Різні дизайни здатні задовольнити навіть найвимогливіший смак.

Для оформлення вікон у спальні найкраще підійдуть тканинні вертикальні жалюзі . Вони будуть виглядати майже як класичні штори, але набагато зручніше і функціональніша.

жалюзі цена жалюзі Київ

Для кухні краще всього вибирати горизонтальні пластикові жалюзі або алюмінієві жалюзі , які дуже просто миються, і не будуть накопичувати жир. Ще одна чудова можливість - повісити міжвіконний жалюзі, які взагалі не доведеться мити, так як навіть пил не буде на них потрапляти.

Ще одне місце, де ми всі звикли бачити жалюзі - це різні офіси та державні установи. Для оформленого в класичному, строгому стилі приміщення, найкраще підійдуть алюмінієві жалюзі горизонтального типу. Якщо необхідно надати трохи м'якості офісу, буде правильно повісити там вертикальні тканинні жалюзі. Вони додадуть приміщенню трошки домашнього виду і будуть розташовувати відвідувачів до розслаблення.

Однією з головних причин, по яких жалюзі настільки популярні в оформленні офісів - це, звичайно їх універсальність. Жалюзі просто використовувати, за ними легко доглядати, їх не потрібно прати. Вони будуть стильним і надійним елементом оформлення приміщення. Крім того, різноманітність кольорів дозволяє підібрати підходящий для будь-якого дизайну.

жалюзі купити

Поки що досить незвично виглядають на вікнах ролети. Вони можуть бути виготовлені з тканини (такі відмінно підходять для невеликих вікон у ванній) або з дерева (найчастіше це бамбук). Ролети - це відмінна заміна традиційним шторам, вони поєднують в собі якості штор і додаткові функції. Їх зручно відкривати і закривати, вони не мнуться, легкі і приємні. Їх різні візерунки припадуть до смаку абсолютно всім любителям стилю і ергономічності.

Деякі сучасні системи жалюзі часто служать не тільки для того, щоб закрити вікна від чужих очей вночі, при електричному освітленні. Також вони допомагають затінити приміщення від надмірно яскравих сонячних променів у спекотні дні. Такі жалюзі найчастіше ставлять між двома половинками вікна. Їх не піднімають повністю, а просто регулюють кут нахилу.

Нечасто можна побачити жалюзі, які використовуються в якості декоративного елемента. Швидше вони є технічним пристроєм, здатним здорово полегшити нам життя. Але існують варіанти дизайну, в яких саме оригінальні жалюзі є головною родзинкою.

Замовити жалюзі

Замовити жалюзі (вертикальні, горизонтальні; тканина, пластик, алюміній, ролети на вікна) недорого можна в нашій компанії "Вікна-Анко". Зателефонуйте нашим менеджерам, які проконсультують Вас з усіх технічних і дизайнерських питань, допоможуть вибрати механізм жалюзі, тип, а також кольору. Ви неодмінно залишитеся задоволені співпрацею з нами. Крім жалюзі, наша компанія виготовляє металопластикові та алюмінієві вікна, на яких наші жалюзі будуть виглядати якнайкраще. Також ви можете замовити скління балкона з можливістю установки горизонтальних чи вертикальних жалюзі на балкон. Телефонуйте нам вже сьогодні! Ми із задоволенням запропонуємо Вам як вже готові жалюзі відомих виробників, так і виконаємо виготовлення жалюзі під Ваш ексклюзивний дизайн. Телефон: 223-51-35 (Київ).