Ворота автоматичні

Фабрика Анко

Ворота автоматичні

Автоматичні ворота DOORHAN

автоматіческіе ворота DoorHan

Продукція, що випускається під торговою маркою DoorHan - це автоматичні ворота всіх видів і комплектуючі для них. DoorHan - це російський виробничий холдинг, який об'єднує в собі ряд компаній, підприємств і виробників, задіяних в супутніх галузях. Крім того компанія DoorHan є офіційним представником міжнародного концерну FAAC, який є провідним виробником автоматичних приводів для шлагбаумів і воріт.

Секційні гаражні ворота DoorHan

  • надійний захист Вашого майна;
  • легкість в управлінні та безпеку в користуванні;
  • компактність і акуратність.

Автоматичні відкатні ворота

автоматичні ворота Київ Такий вид автоматичних воріт визнаний багатьма власниками одним з найбільш практичних і зручних. Ось основні переваги даного типу воріт:

  • економія простору (при відкриванні автоматичні ворота розміщуються вздовж паркану);
  • безпеку;
  • відсутність необхідності очищати сніг перед воротами;
  • безшумність і легкість при відкривання і закривання воріт.

Автоматичні ворота встановлюються з боку двору на будь-якому етапі зведення гаража. Такий тип автоматичних воріт у відритому положенні практично повністю звільняють проріз не обмежуючи при цьому огляд. Відкриває механізм дозволяє створити конструкцію при якій ворота не торкаються землі і відкриваються в одну

 

зі сторін (вліво або вправо). Крім цього автоматичні відкатні ворота не мають нижнього або верхнього рейки, працюючи при цьому на основі консольно-роликової системи, яка підбирається виходячи з ваги і розмірів воріт.

В дію автоматичні ворота даного типу приводяться звичним для всіх пультом дистанційного керування або спеціальною кнопкою, яку можна вивести на паркан.

Зсувні автоматичні ворота

Однією з найбільш простих і ефективних способів організації в'їзду на територію обмеженого, яка має не великий розмір, є зсувні гаражні автоматичні ворота (відкатні ворота).

Основні переваги зсувних воріт:

  • не залежно від будь-яких погодних умов, одним натисканням кнопки на пульті, власник таких воріт звільняє собі проїзд;
  • зсувні ворота виглядають естетично з будь-якого боку паркану;
  • вітер не розхитає петлі у зсувних воріт і не зможе деформувати їх.

У наші дні зсувні ворота можна використовувати як в приватному так і в комерційному будівництві. Основним плюсом зсувних воріт є можливість установки дистанційної автоматики, яка дозволяє відкривати і закривати ворота, позбавляючи від необхідності залишати автомобіль.

автоматіческіе ворота заказать

Замовити автоматичні ворота

Наша компанія виробляє установку автоматичних воріт Києві, Борисполі, Київської області в найкоротші терміни завдяки досвідченим фахівцям і постійній наявності комплектуючих. Також надається гарантія на автоматичні ворота за умови правильної їх експлуатації. Виїзд менеджера - безкоштовно.

Також ви можете замовити у нас алюмінієві конструкції, металопластикові вікна, двері, алюмінієві перегородки і багато іншого, необхідного Вашому будинку або офісу.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших фахівців, зателефонувавши за номером: (04594) 69222, 40477, (098) 5393506, (050) 3565822, (044) 2235135.