Відливи

Фабрика Анко

Відливи

Сучасна мода диктує нам свої правила, і якщо ще 10-15 років тому ми і уявити собі не могли, що бувають ще якісь вікна, крім дерев'яних, то зараз існує велика різноманітність на цьому ринку: алюмінієві вікна, металопластикові і т.д. користуються все більшою популярністю.

Пластикові вікна давно зарекомендували себе як якісний, стійкий і естетичний замінник класичних дерев'яних. Їх можна зустріти де завгодно. І в нових магазинах і в міських квартирах, а сьогодні, навіть в селах і селах люди намагаються поміняти свої вікна на металопластикові. Адже це не тільки красиво, але ще й економно. Гарна теплоізоляція не дозволяє холодному повітрю заходити до вас в будинок, відповідно вам доводиться менше платити за опалення.

Відливи для вікон

Монтаж віконної системи без відливів не існує. Красиві відливи - це необхідна складова облицювання будь-якої будівлі. Для того, щоб приховати стики, надати естетичний вигляд і гармонію будівлі використовують відливи з оцинкованої сталі з полімерним покриттям (0,5 мм) або оцинковані. Виготовляють відливи методом холодного прокату на гибочном обладнанні або на прокатної лінії в промислових масштабах.

Для захисту від корозії використовують оцинковані відливи з покриттям з полімеру, або з глянцевою поверхнею (25 мкм). Відливи підходять для всіх кліматичних зон. Основою глянсового покриття є поліефірна фарба, яка не вигорає на сонці і володіє хорошою стійкістю кольору. Матеріал відливів гнучкий і не ламається.

отліви відливи замовити

З виникненням пластикових вікон з'явилося безліч доповнюють їх елементів, які зручно ставити і за яким легко доглядати. Це і відливи, і козирки, і нащільники, і спецпланкі з листового металу.

Підвіконня та козирки

Для того, щоб вікна виглядали гармонійно зсередини, нам необхідний підвіконня. Зовні ж, зовнішній вигляд вікна буде неповним без відливів. Крім естетичної функції, відливи також грають і цілком практичну, і навіть дуже важливу роль - вони захищають вікно від руйнівної рідини, яка може проникати в отвори. Саме відливами закривають стики вікна зі стіною. За ним дощова вода буде акуратно стікати вниз, не завдаючи ніякої шкоди ні самого вікна, ні стіні будівлі.

Ще один найважливіший елемент, що ставлять разом з вікнами - це козирки. Козирки призначені для захисту монтажних щілин від попадання в них вологи, внаслідок чого можливе ушкодження скріплюють матеріалів і потрапляння води всередину будівлі. Необхідність установки козирків зазвичай виникає, якщо вікно знаходиться на одному рівні з зовнішньою стіною будівлі. Хоча, навіть якщо прямої необхідності немає, не варто нехтувати цим елементом, так як козирок буде захищати вікно від зайвих забруднень. Це особливо сподобається господиням, яким доведеться рідше мити вікна.

При виборі матеріалу, з якого будуть виготовлені козирки і відливи, найкраще звернути увагу на міцність і довговічність. У цьому плані пальму першості, безсумнівно, отримує сталева продукція. Створені з оцинкованої сталі (найчастіше товщиною в пів сантиметра), відливи і козирки будуть довго служити своєму господареві вірою і правдою і їх не доведеться міняти щороку.

Процес виробництва цих простих елементів не так вже прозаїчний. Високоякісну сталь, попередньо оцинковану, формують на прокатних лініях, способом холодного прокату. Також для цих цілей може бути використано згинальний обладнання, яке додає козирком і відливом характерну форму.

Завдяки такій методиці виробництва, є можливість замовити відливи і козирки будь-якої форми. Кожен клієнт може отримати продукцію за індивідуальними розмірами, виготовлену з високою точністю.

Уже готові відливи і козирки покриваються спеціальним глянцевим складом, який підходить для різних погодних умов. В основі складу - поліефірна фарба. Крім декоративної функції він виконує також і захисну - захищає вироби від корозії.

Замовити відливи

Замовити відливи можна в компанії "Вікна-Анко". Ми виготовляємо козирки, нащільники, відливи, спецпланкі з листового металу. Можливе виготовлення інших кольорів і розмірів за вашим бажанням. Зателефонуйте нашим менеджерам та замовте продукцію, яка Вам необхідна. Наші фахівці можуть провести монтаж разом з віконною системою за низькими цінами. Доставка безкоштовна. Телефонуйте за номером 223-51-35 (Київ).