Укоси

Фабрика Анко

Укоси

Для того щоб ваше нове вікно простояло довго і не вимагало постійних переробок, мало купити просто вікно з хорошими склопакетами з якісного пластику. Одним з найважливіших атрибутів довговічного вікна є правильно підібрані і встановлені укоси.

Всім нам давно зрозуміло, що голе вікно на стіну не приліпити. Навіть далекі від будівництва люди знають, що його потрібно доповнювати відливами, підвіконнями, іноді козирками. Однак не всі знають і розуміють важливість укосів при установці вікна. Для успішної експлуатації всієї конструкції, кожна її деталь повинна бути якісною і толково зробленої.

укосів є частини стіни, які стикаються з віконними профілями. Вони створюють щось на зразок рамки навколо вікна. Для того щоб вікно було рівним та не перекошувалося з часом, укоси також повинні бути рівними.

Якщо ви просто міняєте свої старі дерев'яні вікна на нові, металопластикові або алюмінієві вікна, у вас, швидше за все, вже є укоси. Все що потрібно буде зробити - це вийняти стару віконну раму і вставити в проріз нове вікно. Тим не менш, деякі господарі захочуть оновити та обрамлення вікна. А у деяких є неякісні укоси, які простіше переробити повністю, чим рівняти. Ну і звичайно нові укоси знадобляться тим, хто будує будинок «з нуля».

Гіпсокартнонние і пластикові укоси

Існує кілька матеріалів, з яких можна виробляти укоси. При виборі необхідно керуватися як своїми матеріальними можливостями, так і характеристиками свого будинку.

Гіпсокартонні укоси

укоси Перший тип укосів - гіпсокартонні укоси. Вони прекрасно підходять до будь-якого виду інтер'єру і мають традиційний, звичний зовнішній вигляд. Однією з головних переваг таких укосів є їх екологічність. Вони виготовляються з натуральних матеріалів, після цього просочуються спеціальними складами-антипіренами. Такі склади запобігають можливість займання. Гіпсокартонні укоси достатньо жорсткі, тверді і вологостійкі.

Одним з мінусів таких укосів можна вважати незручність їх установки. При монтажі виділяється досить багато пилу, тому перед роботою краще завісити всі меблі, що знаходиться в безпосередній близькості від вікна, тонким поліетиленовим полотном. Це запобіжить проникнення пилу в дрібні щілини.

Для того, щоб правильно встановити гіпсокартонні укоси потрібна деяка вправність, тому краще всього довірити таку роботу професіоналам. Вони зможуть завершити роботу за кілька годин.

Пластикові укоси

укоси замовити Другий тип укосів - пластикові укоси. У них є безліч позитивних якостей, які змушують все більше замовників зупиняти свій вибір саме на них. Такі укоси добре тримають тепло, що дозволяє заощадити на опаленні. Вони надають додаткову шумоізоляцію і в поєднанні з металопластиковими вікнами, забезпечать повну тишу в будинку. Пластик не вигоряє на сонці і довго тримає колір, він не деформується і не тріскається. Навіть якщо будинок дасть усадку, укоси залишаться в первозданному вигляді. Їх легко монтувати, при цьому не потрібно переклеювати ділянки шпалер або покривати меблі клейонкою.

Замовити укоси

Найпростіше замовити укоси разом з установкою. Майстри привезуть їх до вас додому, і встановлять в лічені години. Наша компанія виготовляє алюмінієві конструкції, металопластикові двері і вікна, а також алюмінієві вікна та двері, тому ви можете замовити роботи в комплексі. Наші менеджери допоможуть Вам правильно підібрати відкоси для ваших вікон, виконають заготовку по ваших розмірах. Дзвоніть нам за телефоном 223-51-35 (Київ).