Склопакети

Фабрика Анко

Склопакети

Слово "склопакети", останнім часом, міцно увійшло в наше життя, і зі спеціального стало загальновідомим, впізнаваним і поширеним. Але багато хто, коли кажуть - "склопакет", мають на увазі все вікно в цілому, хоча це звичайно ж не так. Широке використання склопакетів довело свою ефективність на практиці, будь це засклення балконів, виготовлення металопластикових вікон або офісних перегородок.

З чого складаються склопакети?

Практично у всіх сучасних світлопрозорих конструкціях різні скла використовуються разом в ізолюючих склопакетах. Під виразом "ізолюючий склопакет" (склопакетом) прийнято розуміти конструкцію з двох або більше скла, які герметично з'єднані між собою за допомогою спеціальної спеціальної рамки і зовнішнього і внутрішнього герметиків, які утворюють замкнуту порожнину, яку, в свою чергу, заповнюють висушеним повітрям або ж іншими газами.

Використання герметиків передбачено для ізоляції швів, що не тільки не дає пару зовні проникати в порожнину між стеклами, але і підвищує міцність і надійність конструкції. Чим краю більше ущільнені, тим довше буде служити склопакет. Як у Києві так і в інших містах України багато уде перейшли на віконні конструкції з використанням подібних склопакетів. Важливо, що всі надійні та якісні склопакети виконані по системі двоетапної герметизації.

Стандартні склопакети складаються з двох або трьох полотен скла, які герметично сполучені через дистанційну рамку.

Саме скло повинне бути полірованим з кращою маркою М1, а оптимальна товщина склопакета повинна становити в районі 32 мм.

У широкому асортименті видів скла, є так само спеціальне енергозберігаюче скло, що буде вдалим вибором для тих, хто хоче підвищити теплоізоляцію в своєму житлі і замовить склопакети, виготовлені з такого скла, заповнені інертним газом. Бажаний результат буде відразу відчуємо, адже таке наповнення склопакетів сприяє утворенню середовища з нерівномірною щільністю, що дає прекрасний ізолюючий ефект.

склопакети

Склопакети: параметри

До таких параметрів всіх без винятку склопакетів відносяться: число камер, кількість і товщину стекол в конструкції пакета, а також і їх характеристики. Виробники поділяють склопакети саме по цих параметрах. Пластикові вікна можуть містити в собі склопакети з одним, двома, трьома, а іноді і з чотирма стеклами. Між стеклами є простір - так звана камерою. В залежності від кількості камер склопакети бувають: однокамерні з двома стеклами і двокамерні, які мають три скла. Виходячи з товщини стекол і камер між ними, товщина склопакета може бути від 24 до 44 мм.

За критерієм тепловіддачі виробляються звичайні і енергозберігаючі склопакети. В енергозберігаючих склопакетах встановлюється особлива Е-скло, яке не віддає тепло, особливо коли камер заповнена газом аргоном. А щоб вікно було більш міцним, в склопакетах застосовують протиударне скло «триплекс».

При виготовленні металопластикових вікон та компанія «Вікна-Анко» (Київ), застосовує склопакети марки М1 і товщиною скла 4мм за міжнародними стандартами.

Де замовити склопакети?

У нас можна замовити такі склопакети:

1) 4-16-4 (однокамерні);

2) 4-10-4-10-4 (двокамерні);

3) 4-16-4, 4-10-4-10-4 (енергозберігаючі).

Зателефонуйте нашим фахівцям, які допоможу підібрати Вам найбільш підходящий варіант склопакетів. Крім, того, ви можете замовити у нас алюмінієві конструкції, офісні перегородки, металопластикові або алюмінієві вікна, двері та багато іншого.

Дзвоніть за телефонами (044) 223-51-35, (044) 223-51-36.