Підвіконня

Фабрика Анко

Підвіконня

Велику роль при виборі вікон відіграють підвіконня, адже саме вони в процесі експлуатації приймають на себе велике навантаження.

підвіконня Openteck підвіконня Данке

Підвіконня Openteck

Підвіконня Данке

Підвіконня ПВХ: переваги

підвіконня

Підвіконня з ПВХ в останні роки витісняються звичні всім підвіконня з дерева. Нові підвіконня володіють рядом таких властивостей і якостей відповідають естетичним і функціональним вимогам сучасного життя.

Підвіконня служить свого роду бар'єром, який протистоїть проникненню холодного повітря в приміщення зовні і повинен перешкоджати відходу теплого повітря з помешкання. Основне завдання підвіконь - направляти конвекційні потоки теплого повітря вгору, посилюючи теплу прошарок з повітря біля вікна і стіни яка до нього прилягає. Крім того, на стеклах утворюється конденсат, який грамотно і направлено повинен стікати з підвіконня. Пластикове підвіконня - практично прикрашають будинки: це гарне помста для квіткових горщиків, сувенірів та інших дрібниць. Справитися з усіма перерахованими факторами здатні такі конструкції, про переваги яких варто поговорити більш детально.

Підвіконня з ПВХ роблять непомітною різницю між товщиною стін і віконних коробок, організовуючи перехід від простору приміщення до зовнішнього. Саме таким гармонійним переходам завжди приділялася велика увага дизайнерів і архітекторів. Ці елементи мають високі теплоізолюючі властивості, мають можливість зберігати потрібну температуру в кімнатах в будь-який час. Окремо варто сказати про надійність конструкцій. Властивості цього елемента конструкції вікна схожі з властивостями ПВХ-профілю: висока вогнетривкість, і відсутність розкладання матеріалу, повна водонепроникність і практично відсутня займистість.

ПВХ-підвіконня практично ідеальні при експлуатації. Міцність забезпечується завдяки спеціальній конструкції ребер жорсткості, які здатні довгий час зберігати відмінний зовнішній вигляд, так як їх покриття - це спеціальна, стійка до пошкодження плівка. Цей вид покриття сприяє підвищенню стійкості до подряпин, хімічним речовинам і іншим впливам на поверхню підвіконня. Довгий час перебування під променями ультрафіолету не змінить ні колір ні якість покриття підвіконня. При всьому при цьому вони не потребують будь-якого спеціального догляду, додаткового фарбування або лакування: підвіконня зберігають прекрасні характеристики протягом багатьох років експлуатації.

Підвіконня Openteck

Основні переваги підвіконників Openteck:

 • чудову якість продукції;
 • екологічність;
 • довговічність;
 • стійкість до подряпин;
 • термо-і теплостійкість;
 • широка кольорова гама;

Підвіконня Danke

Підвіконня фірми Danke є продуктом преміум-класу - це підвіконня з прозорим ламінованим і декорованим покриттям.

Основні переваги підвіконників Danke:

 • ідеальна гладка і глянсова поверхня;
 • міцна і зносостійка продукція;
 • термостійкість;
 • прекрасні водовідштовхувальні характеристики;
 • стійкість до променів ультрафіолету;
 • екологічність;
 • велика кількість видів декору;

Як замовити підвіконня?

Замовити підвіконня можна просто зателефонувавши нам і повідомивши про своє бажання. Наші фахівці підберуть для вас необхідні підвіконня виходячи з Ваших потреб, а також здійснять доставку і монтаж. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і дадуть професійну консультацію. Дзвоніть за телефонами: 044) 223-51-35, (044) 223-51-36.