Передавальні лотки

Фабрика Анко

Передавальні лотки

передавальні лоткі передавальні лотки

Для підвищення безпеки і комфорту при операціях з передачі матеріальних цінностей через захисний бар'єр між клієнтом і касиром використовують передавальні лотки. У банках, пунктах обміну валют і інших фінансових організаціях прийнято користуватися броньованими лотками.

Передавальні лотки бувають:

Передавальні лотки з "кареткою"

передавальні лотки Київ

Передавальні лотки з "кареткою" також називаються "лотками з пересувною коробкою". Такі лотки можуть використовуватися при передачі між клієнтом і касиром грошей, документів, коштовностей і т.д. при обсязі переданого в 2 і 4 банківські упаковки. Сам лоток статичний і найчастіше броньований, але в ньому встановлений рухливий механізм з «кареткою», який дозволяє переміщати предмети і цінності через захисний бар'єр. Управляти рухом «каретки» може тільки касир, так як в цілях безпеки, ручка управління перебуває тільки з його боку. Такий тип лотка повністю відповідає вимогам ОЗК2 захисті.

Однорівневий передавальний лоток з «кареткою» включає в себе сам корпус, який за бажанням замовника може складатися з нержавіючої сталі і пересувну частину «каретку», яка має такі розміри: 160х190мм або 310х190мм, глибина 40-80мм.

Щілинний лоток «Човник»

Такий лоток монтується в стільницю і складається повністю з нержавіючої сталі, робоча поверхня полірована. Може використовуватися при передачі невеликих сум грошей або документів. Розміри лотка можуть бути різними в залежності від побажань клієнта, але стандартно використовуються такі: 210х250х40мм або 300х350х70мм.

Передавальні щілинні лотки

броньовані лотки замовити

Такі лотки встановлюються прямо в бетонні або цегляні стіни виконані з бронепанелей, броньовані вікна, двері і т.д., з які захищають касира. Найчастіше робочі поверхні таких літаків виконуються з нержавіючої полірованої сталі або окашіваются порошковими зносостійкими фарбами.

Через такі лотки легко можна передати невелику кількість грошей, документи, перепустки і т.д. Щілинні лотки крім самої робочої поверхні складаються ще з піддону, в якому встановлений пулеулавлеватель під фальшивим дном. Така конструкція гарантує відсутність рикошету при потраплянні кулі в лоток.

Замовити передавальні лотки

Наша компанія пропонує броньовані передавальні лотки власного виготовлення, які по стійкості до вогнепальної зброї відповідають не менш, ніж 2 класу захисту. Великий досвід роботи, комплексний підхід і високоякісні комплектуючі, які ми використовуємо в своєму виробництві гарантують Вам бездоганність виконання Вашого замовлення точно в строк і за розумними цінами.

Крім передаточних лотків, у нас можна замовити алюмінієві конструкції, вікна та двері, алюмінієві перегородки.

Дзвоніть нам за телефонами (044) 223-51-35, (044) 223-51-36.