Офісні перегородки

Фабрика Анко

Офісні перегородки

офісні перетинкиОфісні перегородки - це алюмінієві конструкції, що складаються з алюмінієвого профілю, спеціальних механізмів і скла.

Офіси в різних видах і під різними іменами існують вже дуже давно. Клієнти оцінюють компанію з першої хвилини перебування в її робочому приміщенні, тому так важливо подбати про його гідний зовнішній вигляд. Одним з обов'язкових елементів офісу є офісні перегородки. Ринок пропонує ряд особливих конструкцій, які відрізняються великими можливостями і поліпшеними характеристиками.

замовити офісні перетинки В якості традиційного елементу ділового декору офісні перегородки використовуються на Україні з середини дев'яностих років. З їх допомогою стало можливим створення комфортних робочих місць, що не вимагає кардинальних методів у вигляді фундаментальних стін.

Офісні перегородки стаціонарного типу

офісні перетинки В офісах за допомогою стаціонарних перегородок створюються переговорні, кімнати відпочинку, окремі кабінети, галереї і виставкові зали. Крім того, вони поділяють ділянки, які використовуються в різних цілях (наприклад, виробничі та офісні приміщення), і можуть застосовуватися в декоративних цілях. Ці перегородки використовуються практично в необмеженій кількості різних виробничих сфер. Їх можна зустріти в банках, навчальних закладах, автосалонах, торговельних і фітнес-центрах. Елементи перегородок містять такі особливості конструкції, за допомогою яких гармонійно створюються композиції, що використовують найсучасніші матеріали. У перегородках використовується прозоре, непрозоре і комбіноване заповнення, відмінне призначенням для застосування, а також обширна колірна гамма, яка дозволяє візуально завершити обраний стиль інтер'єру.

Стаціонарні офісні перегородки мають ряд характеристик:

 • можливість виготовлення перегородок, в яких на довільній висоті вбудований кабель-канал;
 • надання можливості перепланувати приміщення, уникаючи великих матеріальних витрат;
 • можливість установки жалюзі, які мають механічний привід;
 • надання вибору між прозорим, непрозорим і комбінованим заповненням;
 • відсутність необхідності використовувати методи «мокрого» будівництва;
 • можливість застосування найбільш модернізованих матеріалів усіх класів (від «економ» до VIP);
 • надання вибору бажаного кольору з обширної гами.

Офісні перегородки мобільного типу

ціни на офісні перегородки дуже привабливі в Анко Основне призначення перегородок мобільного типу - раціоналізація використання офісного простору. З їх допомогою в приміщенні створюються робочі модулі в необхідній кількості. У таких модулях відчувається атмосфера самостійності, комфорту, але разом з тим співробітники залишаються єдиною командою, не віддаляючись від колективу, чому сприяє невелика висота модуля. Який би незвичайної не була конфігурація приміщення, мобільні перегородки зможуть вписатися в неї ідеально. Їх можна об'єднувати і стикувати під якими кутами, створюючи модулі різних розмірів, а відсутність необхідності зміцнювати їх до підлоги забезпечить схоронність підлогового покриття і швидкість установки. Простота конструкції дозволяє провести необхідні зміни конфігурації модуля людині, не пройшов спеціальну підготовку.

Мобільні офісні перегородки мають ряд характеристик:

 • можливість застосування матеріалів з підвищеними характеристиками міцності і миються матеріалів;
 • можливість установки всередині модуля жалюзі;
 • можливість виготовлення модулів, в яких на довільній висоті вбудований кабель-канал;
 • можливість виготовлення модулів, що мають нестандартні розміри і складаються з комбінованих матеріалів (МДФ і скло);
 • використання 2-х контурного заповнення МДФ;
 • забезпечення гарної звукоізоляції;
 • забезпечення збереження підлогового покриття внаслідок повної мобільності конструкції та використання регульованих ніжок;
 • надання можливості замінити окремі частини, не вдаючись до демонтажу модуля.

Офісні перегородки із цільного скла

Перегородки із цільного скла візуально є композицією, що складається із загартованого безпечного скла 8-10 мм в товщину і фурнітури. Між скляними секціями залишається технологічний зазор 0-2 мм після їх з'єднання стик в стик без профілів. Використовуване в цих перегородках скло без праці піддається обробці різних видів і тим самим допомагає втіленню безлічі дизайнерських розробок. У скляних перегородках представлений широкий асортимент фурнітури, що допомагає гармонійно вписати перегородки в будь-який інтер'єр. Система вигідно відрізняється легкістю, безпекою, надійністю.

Розсувні офісні перегородки

Розсувні офісні перегородки являють собою конструкції, що складаються «гармошкою». Вони використовуються і в громадських, і в приватних установах. Серед основних достоїнств можна відзначити те, що в теорії ширина конструкції може бути необмеженою. Завдяки цій властивості система використовується в басейнах, ресторанах, торгових центрах, автосалонах (там, де виникає необхідність у відкритті широкого отвору в заданому часовому інтервалі). У профілях система має поліамідний термомост, що дозволяє застосовувати її в огороджувальних конструкціях зовні. В якості варіанту цієї системи у внутрішніх конструкціях застосовується «холодна» система.

Розсувні офісні перегородки мають ряд особливостей:

 • спеціальний ущільнювач забезпечує високий ступінь повітро-і вологонепроникність;
 • компактність механізму відкривання отвору;
 • 50 мм глибина стулки;
 • наявність спеціальних посилених роликів, що витримують великі навантаження на стулку;
 • тривалий період служби;
 • відносно невелика висота порога.

Замовлення офісних перегородок

Компанія «Вікна-Анко» надає можливість зробити замовлення офісних перегородок. Безліч виконаних проектів, професіоналізм співробітників і великий досвід роботи, гарантії, доставка, монтаж і збірка офісних перегородок - лише деякі переваги, якими відрізняється робота з нами. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.