Броньована касова кабіна для відділення банку в місті Одеса | «АНКО»

Фабрика Анко

Броньована касова кабіна для відділення банку в місті Одеса | «АНКО»

кулетривкі касові кабіни, броньовані касові вузли

Броньовані касові кабіни, Операційні каси, Вузли, Обмінники | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо

 Для відділення банку в місті Одеса компанією «АНКО» була спроектована і зроблена броньована касова кабіна відповідно до розмірів приміщення а також побажань замовника, здача об'єкта була проведена в обумовлені терміни. У даній бронь кабіні використовувався алюмінієвий профіль ДЗАП, ДСП, бронь пластини, метал, сама конструкція пофарбована в 9006 колір за шкалою RAL та відповідає всім вимогам НБУ.

 Касова кабіна включає в себе:

  • Комплект перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулетривке (антивандальне) скління конструкції
  • Клієнтська стільниця з передавальним лотком (механізмом)
  • Робоче місце касира комплектується меблями, необхідними для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта (стіл, тумба з центральним замком, полиця для клавіатури, модуль під системний блок т.ін.)

 Броньована касова кабіна являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можна демонтувати та встановити в іншому місці, що дуже зручно. З кожним клієнтом ми індивідуально розробляємо проект, обговорюємо комплектацію, клас захисту.

Стало питання виготовлення банківського вузла або каси, кассової кабіни, обмінника? А може Ви щасливий власник конструкції, яка не відповідає вимогам НБУ?

 Виникли питання? Телефонуйте:

стаціонарний номер компанії АНКО
(044) 223-51-35
номер київстар Фабрика АНКО
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
компанія АНКО номер vodafone
(050) 35-65-822
телефонний номер lifecell Фабрика вікон АНКО
(063) 911-10-80

 Звертайтеся в «АНКО» запропонуємо кращу ціну на броньовані та алюмінієві конструкції, якісно виготовимо і в термін встановимо касові вузли, кабіни, обмінки валют, допоможемо переобладнати та підсилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді.