Скління приватного будинку теплим алюмінієм | компанія «АНКО»

Фабрика Анко

Скління приватного будинку теплим алюмінієм | компанія «АНКО»

Скління приватного будинку теплим алюмінієм Київ, Туполєва | компанія АНКО Алюмінієві вікна, Фасадні системи Київ | Фабрика вікон АНКО

Довговічні вікна, двері, фасадні та розсувні системи з алюмінію для будинку, котеджу, дачі | ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо «АНКО»

 Компанія «АНКО» виконала замовлення з скління котеджу в місті Києві по вулиці Туполєва. Як матеріал для скління будинку замовником була обрана тепла профільна система від компанії FRAMEX, так як вона має високі стандарти енергозбереження, безпеки та герметичності.

 Даний проект відрізняється від типового, будівля має нестандартну архітектуру відповідно і прорізи, тому всі конструкції з алюмінію виготовлялися на замовлення за попереднім виміром. Особлива увага приділялась фасадній частині будинку, де потрібно точно підігнати та якісно змонтувати конструкції різних форм і розмірів. Заповнення виконане двокамерним енергоефективним склопакетом, відповідно до вимог ДСТУ. Виходячи з поставленого завдання по дизайн-проекту, всі фасадні, панорамні вікна, нестандартні двері та вікна з алюмінію були пофарбовані в колір 9005 за шкалою RAL.

 Наша продукція сертифікована та відповідає всім вимогам ДСТУ, так і європейським стандартам, що гарантує повну безпеку і комфорт.

 Є питання? Необхідний прорахунок? Набирайте:

Анко укртелеком стаціонарний номер
(044) 223-51-35
Анко номер Київстар
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
Фабрика вікон Анко номер vodafone
(050) 35-65-822
Фабрика Анко номер lifecell
(063) 911-10-80

 Алюмінієві конструкції за найкращою ціною від виробника для приватних будинків, дач будь-якої складності за узгодженим проектом | Фабрика вікон «АНКО»