Виготовлення та монтаж броньованих кулетривких кас для відділень «АЛЬФА-БАНК»

Фабрика Анко

Виготовлення та монтаж броньованих кулетривких кас для відділень «АЛЬФА-БАНК»

касові кабіни для відділень АЛЬФА-БАНКбанківська каса, операційна каса для АЛЬФА-БАНК

Броньовані кулетривкі банківські касові кабіни, операційні каси, вузли ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 Компанією «АНКО» виконано замовлення на розробку проекту, виготовлення та монтаж броньованих касових кабін для відділень «АЛЬФА-БАНК» в містах Миколаїв, Кропивницький, Одеса, Дніпро. З кожним клієнтом ми індивідуально розробляємо інтер'єр операційних кас і касових вузлів з урахуванням всіх нюансів приміщення. Кожен елемент касової кабіни виготовлений відповідно до вимог НБУ та має свій сертифікат відповідності.

 Банківська касова кабіна включає в себе:

  • Комплект алюмінієвих перегородок посилених броньованими пластинами
  • Кулестійке (антивандальне) скління конструкцій
  • Клієнтська стільниця з передавальним лотком (механізмом)
  • Робоче місце касира комплектується меблями для комфортної роботи касира та якісного обслуговування клієнта (стіл, тумба з центральним замком, полиця для клавіатури, модуль під системний блок і тд.)

 Броньовані банківська кабіна являє собою збірно-розбірну конструкцію, яку в разі потреби можливо розібрати та перенести в інше місце, що дуже зручно.

Стало питання виготовлення броньованих конструкцій: банківського вузла або каси? А може Ви щасливий власник конструкції, яка не відповідає вимогам НБУ?

 Виникли питання? Телефонуйте:

стаціонарний номер компанії АНКО
(044) 223-51-35
номер київстар Фабрика АНКО
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
компанія АНКО номер vodafone
(050) 35-65-822
телефонний номер lifecell Фабрика вікон АНКО
(063) 911-10-80

 Звертайтеся до компанії «АНКО», ми візьмемо це питання на себе під ключ! Якісно виготовимо та в терміни встановимо касові вузли, кабіни, пункти обміну валют, допоможемо переобладнати та посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді.

 Запропонуємо кращу ціну на броньовані та алюмінієві конструкції!