Кулетривка кабіна пункту обміну валют | компанія «АНКО»

Фабрика Анко

Кулетривка кабіна пункту обміну валют | компанія «АНКО»

кулетривка кабіна пункту обміну валют | компанія «АНКО»

Броньовані обмінники валют, касові кабіни, касові вузли для банку ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 В котре до компанії «АНКО» звернувся замовник якому конче необхідно виготовити броньований пункт з обміну валюти. Саме приміщення де необхідно монтувати даний обмінник - це торговий центр за адресою смт. Авангард по вулиці Європейська 13, який має всій дизайн, стиль та кольорову гамму. Завдання було поставлене таким чином щоб даний пункт обміну вписувався в загальний дизайн приміщення, відповідав всім вимогам Національного банку України та звісно не сильно вдарив по кишені замовника.

 Даний пункт обміну являє собою збірно-розбірний металевий каркас, на який кріпляться броньовані панелі, кулетривкі алюмінієві двері, броньоване скло, стільниця з щілинним лотком (лоток-човник) для прийому/видачі валюти. З внутрішньої частини конструкція обшита кулетривкими бронепанелями в яких використовується метал 4 мм. З зовні обшита кромкованим ДСП, основний колір «дуб сомона», в якості вставки використали ДСП жовтого кольору. Заповнення кабіни виконано броньованим склом СПБО-2, класом стійкості СК-2 (ДСТУ 4546: 2008), стійке до впливу 7,62 мм кулі. Також в обмінному пункті присутні кулетривкі алюмінієві двері обшиті кромкованим ДСП під загальний стиль конструкції. Дана броньована конструкція при необхідності, може бути демонтована та перевезена на нове місце.

 Пункту обміну валюти виготовлений компанією «АНКО» відповідає всім вимогам Національного банку України, має клас захисту 03K-2 по ДСТУ 4547: 2006.

Стало питання виготовлення броньованих конструкцій: касового вузла, кабіни чи пункту обміну валюти? А може Ви щасливий власник конструкцій які не відповідають вимогам Національного банку України?

 Виникли питання? Телефонуйте:

Анко укртелеком, стаціонарний
(044) 223-51-35
Компанія Анко київстар
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
Фабрика вікон Анко vodafone
(050) 35-65-822
Фабрика Анко лайф, lifecell
(063) 911-10-80

 Звертайтесь в компанію «АНКО», ми візьмемо це питання на себе під ключ! Виготовимо, доставимо, якісно та в строки монтуємо ваші конструкції, допоможемо посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.

 Компанія «АНКО» запропонуємо кращу ціну на броньовані конструкції! Звертайтесь.