Броньована касова кабіна | компанія «АНКО»

Фабрика Анко

Броньована касова кабіна | компанія «АНКО»

Виготовили, доставили, встановили броньовану касову кабіну для клієнта | компанія «АНКО»

Кулетривкі броньовані касові кабіни, вузли, обмінники валют ✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Змонтуємо | компанія «АНКО»

 Компанія «АНКО» виготовила та змонтувала броньовану касову кабіну з кімнатою перерахунку валюти для клієнтів.

 Дана касова кабіна являє собою збірно-розбірний каркас з алюмінієвого профілю, на який кріпляться броньовані панелі, кулетривке скло, щілинний лоток (лоток-човник) та лоток з пересувною кареткою (лоток-каретка) для прийому/видачі валюти. Як каркас використовується алюмінієвий профіль, який в свою чергу посилений металевими пластинами та пофарбований у білий колір за шкалою RAL. Внутрішня частина кабіни обшита бронепанелями, а з зовні ДСП. Заповнення кабіни виконано куленепробивним склом по ДСТУ 4546: 2008. Також в конструкції присутні броньовані захисні двері. Дана броньована конструкція при необхідності, може бути демонтована та перевезена на нове місце.

 Броньовані касова кабіна виготовлена компанією «АНКО» відповідає всім вимогам Національного банку України, має клас захисту по ДСТУ 4547: 2006.

Стало питання виготовлення броньованої касової кабіни або пункту обміну валюти? А може Ви щасливий власник даної конструкції, але вона не відповідають вимогам Національного банку України?

 Виникли питання? Телефонуйте:

Анко укртелеком, стаціонарний
(044) 223-51-35
Компанія Анко київстар
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
Фабрика вікон Анко vodafone
(050) 35-65-822
Фабрика Анко лайф, lifecell
(063) 911-10-80

 Звертайтесь в компанію «АНКО», ми візьмемо це питання на себе під ключ, виготовимо, доставимо, змонтуємо касовий вузол, кабіну або обмінник валют! Допоможемо посилити існуючі конструкції до норм зазначених в ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.

 Компанія «АНКО» запропонуємо кращу ціну на броньовані конструкції! Звертайтесь.