Компанія «АНКО» виготовила та встановила касовий вузол

Фабрика Анко

Компанія «АНКО» виготовила та встановила касовий вузол

броньовані касові вузли для банку | компанія АНКО Київ, Україна кулетривкі, кулестійкі Касові вузли | Анко

✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Якісно встановимо кулетривкі броньовані касові вузли, кабіни | «АНКО»

  Компанія «АНКО» виконала замовлення з виготовлення касового вузла для відділення банку у місті Києві. Даний касовий вузол зроблений за вимірами нашого фахівця та виготовлений в поставлені терміни на підприємстві «АНКО». Броньована конструкція відповідає класу захисту СК2 «БО» за ДСТУ 4546.

  Каркас касового вузла зроблений з якісного алюмінієвого профілю, який в свою чергу посилений металевими пластинами 4 мм і пофарбований в сірий колір. У зв'язку з великим потоком людей було зроблено анодування, так як дана конструкція буде схильна до різних видів механічних пошкоджень. Скління касового вузла зроблено з кулестійкого скла класом захисту СК2 «БО». Клієнтська стільниця виготовлена з ДСП EGGER. Касовий вузол банку укомплектований 5-ма передавальними лотками виготовленими підприємством «АНКО». Кожен елемент касового вузла виготовлений відповідно до вимог ДСТУ та має сертифікат відповідності.

  Необхідно виготовити кулетривкі касові вузли чи кабіни? А може Ви щасливий власник даних конструкцій, але вони не відповідають вимогам ДСТУ?

 Виникли питання? Набирайте нас за телефонами:

Анко укртелеком, стаціонарний
(044) 223-51-35
Компанія Анко київстар
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
Фабрика вікон Анко vodafone
(050) 35-65-822
Фабрика Анко лайф, lifecell
(063) 911-10-80

  Компанія «АНКО» виготовить броньовані касові вузли, кабіни, пункти обміну валют, а також допоможе, переобладнати наявні конструкції відповідно до вимог ДСТУ, уникнувши серйозної демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.