Компанією «АНКО» виконане замовлення з виготовлення та встановлення касового вузла для Банку «ПІВДЕННИЙ»

Фабрика Анко

Компанією «АНКО» виконане замовлення з виготовлення та встановлення касового вузла для Банку «ПІВДЕННИЙ»

броньовані Касові вузли для банку за найкращою ціною від виробника АНКО | Білгород-Дністровський, Київ, Україна кулетривкі/кулестійкі Касові вузли від виробника АНКО | Білгород-Дністровський, Київ, Україна

✓Виготовимо ✓Доставимо ✓Якісно змонтуємо кулетривкі броньовані Касові вузли за доступною ціною від виробника | підприємство АНКО

  Компанією АНКО виконано замовлення на виготовлення броньованого касового вузла для відділення Банку «ПІВДЕННИЙ» в місті Білгород-Дністровський. Даний касовий вузол зроблений за вимірами нашого фахівця та в термін виготовлений на підприємстві АНКО. Броньована конструкція відповідає класу захисту СК2 «БО» за ДСТУ 4546.

  Каркас касового вузла зроблений з якісного алюмінієвого профілю, який в свою чергу посилений металевими пластинами 4 мм та пофарбований в сірий колір. У зв'язку з тим, що дана конструкція буде піддаватись різним видам механічних пошкоджень, було зроблено анодування (громадське місце з великим потоком людей). Анодування надійно захищає деталі, надає захист не тільки від окислення але й від механічних пошкоджень, не стирається, плюс стійкий до ультрафіолету. Засклення касового вузла зроблено з кулестійкого скла з класом захисту СК2 «БО». Клієнтська стільниця виготовлена з ДСП EGGER 18 мм біло-сірого відтінку, що відповідає загальному стилю конструкції та приміщення. Також касовий вузол укомплектований 3-ма передавальними лотками, які по стійкості до вогнепальної зброї відповідають не менше ніж 2-му класу захисту.

  Потрібно виготовити броньований кулетривкий касовий вузол або касову кабіну? А може Ви щасливий власник даних конструкцій, але вони не відповідають вимогам ДСТУ?

 Виникли питання? Набирайте нас за телефонами:

Анко укртелеком, стаціонарний
(044) 223-51-35
Компанія Анко київстар
(098) 539-35-06
(067) 220-78-06
Фабрика вікон Анко vodafone
(050) 35-65-822
Фабрика Анко лайф, lifecell
(063) 911-10-80

  Ми виготовимо касовий вузол або кабіну для банку / пункт обміну валют по вашим кресленням з нуля, або допоможемо Вам посилити їх до норм, зазначених у вимогах ДСТУ, уникнувши серйозного демонтажу та втрат у зовнішньому вигляді.