Москітні сітки

Фабрика Анко

Москітні сітки

москітні сітки Багато хто з нас, а може і абсолютно все, знають, як часом буває багато проблем від таких дрібних шкідників, як комахи. Вони так і норовлять залетіти в нашу квартиру. Погодьтеся, адже неприємно бачити, як товсті мухи вальяжно розсиджуватися на ваших стінах, стелях і, що найгірше, столах. Дуже часто бджоли і оси залітають на вогник, коли господиня будинку варить варення. Їх бояться і дорослі і діти, а вигнати вирішується не кожен чоловік, що вже говорити про слабкі жінках. Але найжахливішим комахам для людини є малесенький комарик. Ці мініатюрні кровопивці залітають в нашу оселю, щоб під покривом ночі харчуватися нашою кров'ю. І все б нічого, багато-то вони все одно не висмокчуть, та залишаються після їхніх укусів неприємно сверблячі сліди, які постійно турбують нас і змушують нервово свербіти аж до крові.

Кожен день по телевізору ми бачимо рекламу чудодійних засобів, які нібито рятують від укусів комарів чи відганяють їх від наших вікон. Не факт, що всі ці фумігатори будуть діяти взагалі, а якщо й будуть, то можна тільки здогадуватися, наскільки вони шкідливі для нашого здоров'я.

Але що ж робити? Не залишати ж вікна закритими в спекотні літні ночі, коли в приміщенні абсолютно нічим дихати, а відкрите вікно дає хоч якусь надію на спокійний сон.

Москітні сітки - захист від комах

москітние сітки купіть

Самим безпечним і нешкідливим способом захисту від неприємних комах, який, до того ж ще самий економічний і ефективний, є установка москітних сіток на вікна.

Москітні сітки не роблять шкоди нашому організму, вона не поширює отруйних парів, які труять комарів і, напевно, негативно впливають на здоров'я людини. Москітну сітку ставлять один раз, і вона захищає від комах протягом довгих років, на відміну від інших засобів, які потрібно постійно купувати і оновлювати. Москітна сітка (якщо вона, звичайно, ціла) вже точно не пропустить ні одна комаха всередину квартири, а про ефективність хімікатів можна посперечатися.

Крім свого прямого призначення, москітні сітки виконують ще ряд корисних функцій, які стануть приємним безкоштовним бонусом. По-перше, ви раз і назавжди позбудетеся можливості отримати недопалок сусіда з верхнього поверху до себе в квартиру. По-друге, ваш домашній улюбленець не випаде з вікна, прогулюючись по підвіконню. Та й діти будуть у більшій безпеці. І, по-третє, вам не доведеться закривати вікна під час дощу, так як сітки будуть частково захищати приміщення від дощових крапель.

Сама москітна сітка - це конструкція, яка складається з металевої (найчастіше алюмінієвої) рамки. В основному ці рамки бувають білими, але при необхідності можна замовити і коричневу. На рамку міцно натягнута сітка сірого кольору, яка не впадає в очі. Присутність сітки на вікні навіть не завжди помітно, але вона прекрасно захищає житло від непрошених гостей.

Для того щоб сітка служила вірою і правдою тривалий час, її виробляють з якісних матеріалів. Москітна сітка не страшні перепади температур, вони не реагують на погодні умови і не піддаються корозії.

Купити москітні сітки

Купити москітні сітки можна в нашій компанії "Вікна-Анко". Низькі ціни, гарна якість продукції. Ваші алюмінієві вікна, оснащені москітними сітками, будуть радувати вас кожен день! Наша компанія виготовляє професійно алюмінієві конструкції: вікна, двері, офісні перегородки та багато іншого. Ви можете подзвонити нам і наші консультанти запропонують вам кращі москітні сітки, підкажуть моделі і ціни. Дзвоніть нам за телефоном: 223-51-35 (Київ).