Металопластикові двері

Фабрика Анко

Металопластикові двері

Двері металлопластіковие

Компанія ТОВ «АНКО» пропонує Вашій увазі широкий асортимент металопластикових дверей. Ми виготовляємо і встановлюємо балконні, міжкімнатні та вуличні (вхідні) металопластикові двері будь-якої геометричної форми і кольору на Ваш смак, включаючи й такі дизайнерські рішення як декорування тонованим або рифленим склом, а також оснащення сучасною фурнітурою та комплектуючими.

Характеристика металопластикових дверей

Наші металопластикові двері зроблені з профілів німецького (Veka) і українського (OpenTeck) виробництва високої міцності. Останнє обумовлюється властивостями матеріалу, полівінілхлориду (ПВХ), який лежить в основі наших конструкцій. Ми використовуємо ПВХ, до складу якого входять екологічно чисті і безпечні компоненти, що є одним з найважливіших критеріїв хороших металопластикових дверей.

Класифікація металопластикових дверей

Балконні металопластикові двері

Комплектуються поворотно-відкидними механізмами, що дозволяють відкрити двері лише частково. Також забезпечують прекрасну захист приміщення від несприятливої погоди.

Міжкімнатні металопластикові двері

Висока вологостійкість ПВХ дозволяє зробити металопластикові двері оптимальним рішенням для установки їх на кухні, у ванній, саунах, басейнах. Різноманітність ж дизайну пропонує їх використання і в інших видах житлових і офісних приміщень.

Вуличні (вхідні) металопластикові двері

Основною відмінною рисою даного типу металопластикових дверей є посилений сталевими вкладишами профіль, що забезпечує стійкість до зломів завдяки блокуванню доступу до запірних пристроїв. Для збільшення ступеня взломостойкості використовуються також мультізапорние механізми, які забезпечують притиск по всьому периметру дверей.

Крім того, металопластикові двері також можна класифікувати і за способом відчинення стулок: класичні - навстіж (всередину або назовні), розсувні - в площині отвору, що обертаються і розкладні.

Переваги металопластикових дверей ТОВ «АНКО»

Металопластикові двері фірми «АНКО» володіють наступними перевагами:

  • Високий рівень шумо-і звукоізоляції. Цей фактор важливий особливо для жителів великих міст, де життя вирує повним ходом.
  • Високий рівень стійкості до впливів навколишнього середовища (дощ, сніг, перепади температур, вологості та ін), а також хімічних речовин / засобів.
  • Високий рівень пожежобезпеки. Обумовлюється труднощами займання ПВХ. Це перешкоджає поширенню вогню у випадку пожежі (нехай Бог збереже).
  • Довговічність в експлуатації. Протягом багатьох років наші металопластикові двері не змінюються в кольорі, формі, не тріскаються, зберігаючи свій первісний вигляд як в день покупки.

Таким чином, металопластикові двері ТОВ «АНКО» подарують затишок і комфорт, дозволивши Вам насолодитися тишею і теплом улюбленого місця. Дізнатися про ціноутворення можна в статті "Металопластикові двері ціна".

Звертайтеся до нас! Наші ціни - помірні, якість - висока, терміни виконання замовлення - оптимальні! Дзвоніть за телефонами у Києві: (044) 223-51-35, 223-51-36.