Конструкції з алюмінію

Фабрика Анко

Конструкції з алюмінію

Замовити в Києві алюмінієві конструкції недорого Величезні Airbus або Boeing, статуя Ероса на вулиці Пікаділлі в Лондоні і величезна кількість пам'ятників, безліч машин, механізмів, рекламних щитів - все це відомі всім конструкції з алюмінію. Застосування цього металу дуже широко. Але звернемося від питань теорії до більш приземлених практичних речей: де купити, що замовити і скільки коштують хороші алюмінієві конструкції?

Часто ми навіть не підозрюємо, що кожен день використовуємо саме цей метал на кожному кроці. Ми його бачимо в якості облицювання фасадів будівель, безліч деталей у виробництві металопластикових вікон виконано з цього матеріалу, рекламні білборди та інші речі містять у своїй основі цей легший металопродукт.

Ціни на конструкції з алюмінію в Києві та регіонах

Переваги алюмінію: його легкість, пластичність, стійкість до корозійних процесів та витривалість до навантажень. Але всього якихось 50 років тому цей матеріал був на вагу золота в буквальному сенсі. Сьогодні ціни на конструкції з алюмінію істотно впали, завдяки розвитку технологій видобутку металу, його обробки та синтезу. Залежно від сфери призначення змінюється і вартість. При замовленні, де потрібно більше обробляти метал, буде й вища ціна.

Найпоширеніші будівельні проекти, де використовуються конструкції з алюмінію в даний час:

  • довговічні алюмінієві фасади;
  • прекрасні зимові сади;
  • незамінні офісні перегородки та інші обмежують пристосування;
  • оформлення вхідної групи;
  • дуже практичні алюмінієві балкони;
  • вельми якісні алюмінієві двері;
  • надійні алюмінієві вікна.

Купити в Києві алюмінієві конструкції доступної ціни Якщо говорити про обробку фасадів, то в цьому випадку вартість вираховується виходячи із загальних витрат (виробництво, обробка, складання конструкції, забарвлення, доставка, установка тощо) на один погонний метр. Орієнтовно ціни на виробництво і комплексні роботи стартують від 100-300 євро за один погонний метр алюмінієвого фасаду. При цьому можуть досягати навіть 6-8 тисяч євро.

Зимові сади з використанням для їх виробництва алюмінію оцінюються в один квадрат площі. Ціни на роботи істотно залежать від проекту: чим складніше і чим більше побажань хоче реалізувати клієнт, тим дорожче вийде (орієнтовно від 100-500 євро за квадратний метр площі).

Досить практичні та популярні алюмінієві балкони для офісів та квартир обходяться від 100-200 євро за квадратний метр. Причому як і в попередніх випадках враховуються стіни, стелі, витрата матеріалу, необхідність його обробки (наприклад, радіальні - округлі кути і т.д.).

Алюмінієві двері вхідної групи Найбільш доступні в плані вартості алюмінієві двері і вікна. У цьому випадку також істотне значення мають використовувані матеріали, проектні рішення, складність установки та інші нюанси.

Звертаємо Вашу увагу на те, що зазначені ціни далеко не остаточні і в кожному окремому випадку можуть істотно змінюватися. До того ж ціни на конструкції з алюмінію в Києві, та й в цілому в будь-якому регіоні України, істотно залежать від курсу валюти в країні. Також для виробників важлива вартість електроенергії, рівень заробітних плат, бензину та інші дуже тривіальні моменти. Не дивуйтеся, якщо розрахований кошторис виявиться неактуальним через тиждень.

Де замовити конструкції з алюмінію доступної вартості?

Проте всі ризики подорожчання продукції бере на себе ТОВ «Анко». Якщо наші фахівці підрахували вартість продукції та усіх робіт, визначили терміни їх виконання, значить, ціна вважається остаточною. Крім того, ми даємо багаторічну гарантію на свої проекти. Вам більше не слід думати, де купити алюмінієві конструкції: найдоступніші ціни тільки у нас! До того ж сам матеріал, який ми використовуємо у виробництві, має безліч переваг.

Самі довговічні алюмінієві конструкції У відмінності від подібних виробів з деревини, конструкції з алюмінію надійні і міцні. І що важливо - це екологічно чистий і економічно вигідний матеріал. Висока пожежостійкість забезпечує всім нашим об'єктам довгий термін експлуатації. Ще одним плюсом є еластичність матеріалу - здатність до легкої і швидкої обробці, що дозволяє домогтися приголомшливого якості кінцевого продукту.

Не можна не відзначити, що вироби з цього металу прості у виготовленні, і замовнику не потрібно довго чекати, щоб отримати бажаний продукт, втім, як і результат. Варіативність використання конструкцій з алюмінію так само безмежна, як і його функціональність: офісні алюмінієві перегородки, сходові огородження, перила, вхідні конструкції та багато іншого виготовляється з цього металу. Заходячи в будь-торговий центр, готель або ресторан, ми часто навіть не замислюємося, що багато чого тут виконано з алюмінію. Сучасна будівельна індустрія вже просто не може обійтися без такого роду виробів.

Види конструкцій з алюмінію

Красиві алюмінієві вікна і вельми недорого від АнкоПро всілякі засоби та речі з легкого металу ми вже згадали. Однак непідкупний споживач, звичайно, скаже, що є й інші матеріали: мовляв, непогані двері роблять з дерева, і є металопластикові вікна, вартість яких дуже приваблює. Все це вірно. Однак двері та віконні конструкції, а також так звані вхідні групи в магазинах, ресторанах, супермаркетах, банках з алюмінієвого профілю мають високу вогнестійкість, опір агресивному зовнішньому середовищі, до всього іншого відмінно ізолюють шум ззовні. При правильній хімічної та термічній обробці такі алюмінієві вікна та якісні двері, алюмінієві балкони та інша продукція ТОВ «Анко» прослужить як мінімум півстоліття!

Ось чому все активніше купується саме цей метал. Наприклад, алюмінієві вікна ще 10-15 років тому не були такі популярні. Проте сьогодні вони є вельми поширеним товаром, адже за своїми характеристиками вони не поступаються ні ПВХ, ні дереву. Крім перерахованих вище якостей, з таким матеріалом можна легко створити щось своє, неповторне і оригінальне. Ви просто вибираєте колір і в наступний момент вже дивіться на світ зовсім з інших вікон.

Офісні перегородки - ще одне місце для фантазії виробника. В основі - алюмінієвий профіль і, як правило, скло. Тут можна реалізувати будь-яку дизайнерську задумку - скло тоноване, прозоре, фактурне, матове, вітражне. Таким чином, конструкції з алюмінію дозволяють виготовляти широкий спектр високоякісної продукції. При цьому враховуються всі побажання замовника, а ціни залишаються досить доступними.

На сьогоднішній день ринок надає всілякі варіанти конструкцій з алюмінію і наповнений фірмами, що займаються їх виробництвом. Але чи варто ризикувати часом і гаманцем, якщо можна відразу вибрати краще?

Компанія «Анко» - це команда професіоналів і знавців своєї справи. Погодьтеся, довірити облаштування Вашого офісу, ресторану або квартири слід фахівцям. У нас діють постійні акції. До того ж виклик для виконання замірів безкоштовний. За великі партії замовлення - великі знижки! Втілення Ваших ідей - наша робота! Телефонуйте нам прямо зараз за телефоном 223-51-35 (Київ). Ціни ми ще тримаємо з минулого сезону, тому поспішайте зробити замовлення!