Касові вузли

Фабрика Анко

Касові вузли

касові вузлиСамо собою зрозуміло, що першочерговим завданням в установах, які проводять розрахунки в касі прийому платежів, буде вирішення питання про забезпечення безпеки. Для цієї мети будь-яка установа, постійно провадить операції з фінансами, повинно бути обладнане касовими вузлами, що являють собою конструкції з посиленого металом алюмінієвого профілю. Ці вузли забезпечують максимально безпечне проведення платежів і всіх потрібних фінансових розрахунків.

Структура касових вузлів є набором броньованих панелей, які виготовлені з посиленого металом алюмінієвого профілю і з'єднані між собою. Їх алюмінієві конструкції припускають присутність броньованих вікон, що складаються з кулестійкого скла в броньованій алюмінієвій рамі, яка посилюється металом. Операції з грошима виробляються через спеціальну кулестійке пристрій, зване передавальним шлюзом чи касовим лотком.

З метою підвищення зручності здійснюваних операцій касові вузли обладнуються пристроями для переговорів, що забезпечують спілкування при операціях з грошовими коштами.

Пропонована споживачеві продукція проходить найсуворішу перевірку відповідності правилам безпеки. Випробування, що проводяться з цією метою, гарантують, що касові вузли виявляться для злочинців нездоланною перешкодою в небезпечний момент.

Комплектація касових вузлів:

  • Робоче місце касира: тумба з центральним замком, модуль під системний блок, полка для клавіатури, стіл. Окремо може бути укомплектований подіумом;
  • Клієнтська стільниця і передавальний лоток, виконаний з штучного каменю чи нержавіючої сталі;
  • Скління (з фасаду кулестійке або антивандальне, в перегородках між касами - скло 5 мм);
  • Комплект перегородок (можуть бути посилені броньованими пластинами).

Касові вузли, посилені бронюванням

На сьогоднішній день одним із пріоритетних завдань банків є прагнення забезпечити максимальний рівень захисту співробітників. Пропоновані компанією «АНКО» касові вузли, посилені бронюванням і кулестійким склом класу СП-1 - СП-4, створені з дотриманням всіх рекомендацій і вимог УДСО та НБУ, є чудовим рішенням цього завдання. Серед особливостей таких касових вузлів можна виділити легкість конструкції, яка забезпечує зручність переміщення і демонтажу. Вигідно виглядає робоча точка касира. Воно зроблене з урахуванням максимальної ергономії, а в комплект входить меблі, яка необхідна для якісного обслуговування клієнта і створення комфортної атмосфери на робочому місці касира.

Замовити касові вузли

касові вузли замовитиКращі касові вузли будь-якого ступеня складності реалізуються нашою компанією. Установка касових вузлів нашого виробництва є гарантом збереження фінансових коштів і забезпечення абсолютної безпеки касира при збройному нападі.

Ми даємо гарантії високого ступеня захисту касових вузлів, що сприяє збереження ваших коштів. Крім фізичного захисту броньований касовий вузол збільшить стан внутрішнього комфорту клієнтів і співробітників вашої установи.

Щоб ознайомитися з конструкцією касових вузлів, а також зробити замовлення, достатньо зателефонувати за телефоном: (044) 223-51-35, (044) 223-51-36. Дізнатися в деталях все про що зацікавив Вас предметі, визначитися з вартістю і розмірами Вам допоможуть наші менеджери. Також ми можемо запропонувати Вам установку Вашого придбання і його доставку.