Касові кабіни

Фабрика Анко

Касові кабіни

Спеціально заброньовані банківські кабіни - гарантія безпеки із застосуванням останнього слова техніки.

У відповідності з новими, більш жорсткими нормами забезпечення безпеки персоналу, прийнятими Національним Банком України наприкінці 2008 року, підлягають захисту не нижче класу СП2 всі робочі місця касирів (виплата депозитів, обмін валют, видача та прийом платежів).

касові кабіни

Касові кабіни - гарантована безпека

Обов'язки банку полягають не тільки в забезпеченні дивідендів інвесторам, але і в цілості їхніх інвестицій. Тому особливо важливе увагу слід приділяти касовим кабінам, що гарантує не тільки збереження що знаходяться в банку капіталовкладень, але і забезпечує схоронність здоров'я та життя співробітників, якщо станеться збройний напад.

касові кабіни замовити Безперечно, власник закладу, що спеціалізується на фінансах , повинен бути готовий до едіноразовим додаткових витрат на броньовані банківські кабіни, але їх вартість окупиться в майбутньому, якщо згадати, що в сучасному неспокійному світі збройні напади на банк стали майже звичною справою. У цих ситуаціях банківські кабіни зможуть зберегти фінанси, недосяжні для злочинців, і зберегти життя співробітникам (це гарантує куленепробивне скло).

Замовлення касових кабін

До основних напрямів діяльності, якими займається наша компанія, відноситься виготовлення, монтаж і обслуговування банківських кабін, які володіють хорошою пулестойкостью і відповідають списку вимог Державного Стандарту щодо забезпечення безпеки. Ми даємо гарантію у високому ступені пулестойкости наших конструкцій. Виготовлені нами кабіни чудово витримують обстріли з пістолета Макарова.

Проблема переобладнання банку більше не буде займати Ваші думки, адже в її вирішенні Вам завжди з радістю допоможуть наші співробітники. За максимально короткий термін ми проведемо необхідні роботи. Крім гарантії якості на всі види робіт, замовників порадують наші конкурентоспроможні ціни. Великий досвід наших дизайнерів і кількість різноманітного матеріалу дозволять не упустити особливості меблів і дизайну приміщень, а також притриматися загального корпоративного стилю.

Якщо у Вас вже є касові кабіни і вузли, ми пропонуємо Вам посилити їх до норм, зазначених у вимозі ДСТУ, уникнувши серйозної демонтажу і втрат у зовнішньому вигляді. У наших фахівців є великий досвід у сфері посилення конструкцій, які спочатку були виконані з алюмінієвих перегородок або гіпсокартону. Унікальний досвід, набутий нашою компанією, допоможе у відновленні зовнішнього вигляду торгового залу або відділення після робіт, проведених для посилення касових кабін відповідно до вимог ДСТУ.

Якщо Ви звернетеся в нашу компанію зараз, в майбутньому Ви будете впевнені в надійному захисті Вашого банку. Більше немає потреби турбуватися про можливе збройний напад і його наслідки. Ви запобігли цю потенційну можливість, коли звернулися до нас! Дзвоніть нам за телефоном 223-51-35 (Київ).