Інкасаторські шлюзи

Фабрика Анко

Інкасаторські шлюзи

інкасаторські шлюзи інкасаторські шлюзи замовити інкасаторські шлюзи київ

Застосування інкасаторських шлюзів

Інкасаторські шлюзи використовують, коли виникає необхідність передати повз захисної перегородки великогабаритний предмет (коштовності, матеріальні цінності, гроші, інкасаторські сумки). Розташування пристрою різному. Його можуть вмонтувати в звичайну стіну з металу, цегли чи якогось іншого міцного матеріалу або в захисну стіну.

Такі шлюзи застосовуються в магазинах, обмінних пунктах, охоронних відділеннях, банках для того щоб справити безпечну передачу цінностей. Шлюзи конструюються так, щоб найкраще запобігти несанкціонований доступ у приміщення сторонніх і захистити від стрілецької зброї. У нього вбудовано кулестійке скло, щоб і інкасатор, і касир змогли вести візуальне спостереження за подіями.

Конструкція інкасаторського шлюзу

В основному шлюзи виготовляють із сталевого прокату і листової сталі. У ньому міститься нерухома камера, а власне шлюз обладнаний пристроєм механічного типу, що здійснює управління дверима. Сам пристрій управляється касиром.

З конструктивної точки зору передавальний шлюз (він же шлюз-бункер) являє собою виконану з кулестійкого профілю каркас-раму, дві кулестійких броньованих дверей і бронепанелей. Якщо виникає така потреба, в інкасаторському шлюзі можуть бути використані бронестекла, що дозволяють візуально контролювати процес передачі / прийому цінних речей.

Принцип роботи інкасаторських шлюзів - «з двох дверей одна повинна бути закрита». Ці двері, оснащується шлюз, управляються за допомогою електронної логіки. Для цього на них встановлений доводчик і електромагнітні замки.

Компанія «Анко» виробляє базову модель, що має розміри 600х750 (h) х950 (L) мм.

При необхідності можна виготовити шлюз розміру 600 ? 950 (h) x500 (L).

У шлюзах використовується в якості оздоблення порошкова емаль.

Модельний ряд шлюзів для інкасації, вироблений компанією «Анко», пройшов сертифікацію і визнаний відповідним вимогам ДСТУ 4547:2006.

Шлюз для грошей (інкасаторський шлюз) розрізняється за двома варіантами виконання, мають різні класи захисту:

1. Клас захисту 03К-2

куля діаметром 7,62 мм зі сталевим сердечником і сферичної головною частиною, пущена з сталевої оболонки патрона 57-Н-134c (пістолет ТТ)

2. Клас захисту 03К-3

автомат АКМ, патрон 57-Н-231

автомат АК-74, патрон 7Н6, куля діаметром 5,45 мм

Замовлення інкасаторських шлюзів

Компанія «Анко» займається розробкою різного броньованого і охоронного обладнання, використовуваного у банках та інших установах, і приймає замовлення на інкасаторські шлюзи. Також ми виготовляємо алюмінієві конструкції будь-яких видів, будь це алюмінієві вікна, двері або офісні перегородки.

Комплектація і габарити шлюзу підлягають уточненню при безпосередньому спілкуванні із замовником.

Чекаємо ваших дзвінків! (044) 223-51-35, (044) 223-51-36.