Броньовані конструкції

Фабрика Анко

Броньовані конструкції

Епізоди збройних нальотів на каси, ювелірні магазини, відділення банків, пункти обміну валют відбуваються з жахливою частотою. У цьому світлі все більш актуальні стає забезпечення захисту касирів. З цієї причини 10.07.2009 вийшла Постанова № 398 Національного банку України, за якою банки, незалежно від форми власності, зобов'язували вжити заходів щодо захисту працівників кас за допомогою кулестійких огорож з класом захисту не нижче СК 2 за ДСТУ 4546 і ОЗК-2 за ДСТУ 4547 (зброю - пістолет ТТ). Те ж саме стосується і пунктів обміну валюти. Простіше кажучи, використання на касових вузлах банків кулестійких конструкцій - справа, що не підлягає обговоренню і строго обов'язкове. Захисна конструкція включає в себе алюмінієвий профіль товщиною від 4 мм, посилений сталевою накладкою, броньоване скло і броньовані глухі частини. Броня конструкції зводить до мінімуму ймовірність того, що в разі пострілу ззовні куля проникне в зону, що знаходиться під захистом.

Питання безпеки Вашого майна і персоналу, а також Вашої особистої безпеки, має кілька можливих рішень, але один з кращих варіантів - комплексний гнучкий підхід, який використовується при проектуванні броньованих конструкцій.

Броньовані конструкції: виготовлення

броневие конструкціі До складу броньованих конструкцій входять не просто бронескло і захисні металеві листи. Їх збирають, використовуючи в якості основної бази надійний і міцний несучий каркас із сталі або алюмінію.

Саме по собі створення каркаса досить трудомістке. На щастя, існуючі профілі з алюмінію можуть сильно спростити процес і дозволять реалізувати різні за рівнем складності проекти дизайнерів.

Виконані на такому каркасі перегородки, двері і вікна не мають ніяких зовнішніх відмінностей в порівнянні із звичайними спорудами і виглядають привабливо і сучасно. Сучасні броньовані конструкції допоможуть Вам звести нанівець ризик різних неприємностей і вирішити всі питання безпеки. Такі конструкції убезпечать Вас і оточуючих людей в банках, кафетеріях, магазинах, навіть автобусах.

У конструкціях роль броні виконують бронесталь, бронескло або поєднання названих компонентів. Ця броня кріпиться до несучого каркасу. Його виготовляють з профілів із сталі або їх аналогів з алюмінію. У технологічному плані доцільним стане алюмінієвий каркас, що не вимагає зварювання і більше пристосований до вирішення архітектурних завдань. Більшість броньованих конструкцій складається з окремих конструкцій, які не схожі один на одного за вимогами замовника і габаритами. У роботі з такими конструкціями спочатку розробляються окремі проекти, а пізніше на їх базі виготовляються і збираються необхідні конструкції.

Броньовані конструкції, види:

Броньовані конструкції бувають наступних типів: броньовані вхідні групи, касові вікна, кабіни охорони, панелі, перегородки, шлюзи, пости охорони, двері, вікна і т.д. Також вони різняться за місцем застосування.

бронірованние конструкціі Кабіни, використовувані в суді. Являє собою захисну світлопрозору кабіну для утримання підсудного без грат, що не ущемляє права людини і не принижує людську гідність.

Кабіни в банках. Являє собою об'ємну модульну конструкцію, що складається з дверей з рамою, кулестійкого скла у відповідному обрамленні, стінових панелей та передавального вузла з рухомим лотком. Такий тип кабін встановлюють в ювелірних магазинах, розрахунково-касових центрах, банках і т.д.

Касовий вузол складається з кулестійкого вікна в металевій кулестійкі рамі, кулестійкого касового лотка, металевих броньованих панелей; він належить до технічних захисним засобам.

Скло, містять декілька шарів. Існує два різновиди: підлягають сертифікації - протизламні та кулестійкі скла - і використовувані без проходження сертифікації - будівельні триплекси.

Вікна, стійкі до куль. Є конструктивним елементом розрахунково-касових вузлів, банківських кабін. Крім того, їх застосовують, коли необхідно створення скління будівлі, стійкого до куль. Ці конструкції можуть бути відкриваються і глухими. У нашої компанії є великий досвід виробництва таких вікон обох типів, і це підтверджують сертифікати відповідності.

Вибір захисних броньованих конструкцій

У компанії ТОВ «АНКО» є широкий вибір броньованих конструкцій.

1. Шлюзи для інкасації.

2. Модулі передавальні (банківські передавальні лотки), клас ОЗК-2 за ДСТУ 4547. Можливі модифікації:

  • з рухомою кареткою;
  • щілинні.

3. Двері кулестійкі захисні типу «глухі»:

  • непрозорі;
  • прозорі (стекло, клас СПБО-2 за ДСТУ 4546);
  • комбіновані.

4. Перегородки кулестійкі, клас ОЗК-2 за ДСТУ 4547.

Можливі модифікації:

  • непрозора;
  • прозора (в комплекті модуль передавальний);
  • прозора (скло, клас СПБО-2 за ДСТУ 4546);
  • комбінована (в комплекті модуль передавальний).

Замовити броньовані конструкції

Завдяки застосуванню новітніх технологій і наявності власної виробничої бази наш конструкторський відділ розробляє комплекти броньованих конструкцій не тільки типових, але і за спеціальними проектами для всіх видів об'єктів незалежно від жорсткості вимог до безпеки - сховища, касові кабіни, кабіни охорони, банківські приміщення. У лінійці нашої продукції представлені віконні блоки, лотки для передачі цінностей, шлюзи, двері, і кожен з них забезпечує захист від стрілецької зброї та злому. Якщо виникає необхідність створити вхідну групу, кабінку, пропускний пункт або перегородку, окремо проводиться робота над обробкою конструкцій, що допомагає вписати свіжий об'єкт в інтер'єр. Конструкції з броні використовуються не тільки в приміщеннях, але і на фасаді будівель. Якщо конструкція встановлюється на фасаді, в ній застосовується утеплення (як варіант - інтеграція в склопакет броньованого скла). Випробування для сертифікації обов'язкові для конструкцій всіх класів захисту.

Замовити броньовані конструкції можна у наших менеджерів. Крім того, ми виконуємо засклення балконів, виготовляємо будь алюмінієві конструкції, такі як алюмінієві вікна, двері і т.д. Дзвоніть за телефонами: (044) 223-51-35, (044) 223-51-36.