Банківські меблі

Фабрика Анко

Банківські меблі

банківська меблі

Прийнято розділяти банківську офісні меблі на: меблі для керівників та меблі для співробітників (персоналу).

Під банківською меблями розуміють як шафи для документів, металеві шафи-сейфи для паперів і документів, столи і стільці (як окремо поставлені так і складові робочий простір кабінету), так і полиці, шафи для одягу, пенали та комоди, секретери, тумби і касові стійки.

Офісні перегородки, за допомогою яких можна у великому приміщенні виділити багато індивідуальних, в міру ізольованих робочих місць, які дозволяють зосередиться персоналу на роботі і так зручні для банківських установ, також відносяться до офісних меблів.

Наша компанія неодноразово проектувала і виготовляла офісні меблі для банківських установ, що дало нам потрібний досвід і професіоналізм у розумінні деталей даної області діяльності. Один з основних принципів в роботі компанії «Вікна-Анко» - це комплексний підхід до створення особливого сучасного інтер'єру в офісі банку.

Види послуг в сфері офісних меблів для банків:

  • поставка банківської офісних меблів;
  • проектування меблів для банківських установ;
  • виробництво перегородок, стійок ресепшн, меблів, для банківських установ;
  • поставка банківського обладнання (детектори валют, лічильники банкнот, сортувальники банкнот і монет і т.д.).
  • поставка банківських депозитних сейфів і осередків, а також сертифікованих сейфів;

Банківська меблі для офісу

банковская меблі купіть Основне призначення банківської офісних меблів - забезпечення максимальної зручності і комфорту для працівників фірм, підприємств і організацій, які більшу частину свого робочого дня проводять саме в офісі. Офісні меблі - це невід'ємна частиною життя величезної кількості людей, будь то секретар, інженер, науковий співробітник, банківський службовець, клерк або ж менеджер, начальник і директор.

Розуміння про офісні меблі дуже змінилося з часів, коли нею називали старовинний стіл і стілець, за якими зостарилося не одне покоління працівників або ж меблі широкого вжитку, не зручну і поганої якості. Зараз же офісна банківська меблі - це велика різноманітність видів різняться своєю комплектацією, призначенням і модифікаціями.

Сьогодні ринок офісної банківської меблів представлений як окремими предметами меблів, так і наборів меблів поставляються в комплекті. Не варто також забувати про таку важливу частину сучасних офісів як - кімнати для проведення переговорів і презентацій, конференц-зали, які нині можуть бути відмінно укомплектовані спеціальними столами кріслами різних модифікацій. банківська меблі замовити

Окремо варто виділити м'яку банківську меблі, яка може бути різних форм не кажучи вже про оббивку з різноманітних матеріалів (починаючи шкірою і закінчуючи гобеленом). Присутність таких меблів в приймальні і самому кабінеті керівника зараз - це показник статусу і рівня організації. Також важливим моментом є і крісло керівника, що безсумнівно не можливо залишити без уваги. І саме тому вибір м'яких банківської меблів сьогодні справді величезний і наша компанія неодмінно підбере саме ті крісла та дивани, які підкреслять статус і стиль Вашої організації.

Хороший вибір комфортною, ергономічною і зручною офісної банківської меблів - це показник статусу організації і значне поліпшення робочого процесу для співробітників.

Замовити банківську меблі

Подивитися асортимент офісних меблів для банків можна на нашому сайті, але для більш докладного ознайомлення необхідна зустріч! Виїзд нашого менеджера до вас в офіс здійснюється безкоштовно, як втім, і дизайн-проект. Замовити повний набір послуг по виготовленню або постачанню банківської меблів, починаючи від стільців, офісних перегородок, столів і крісел для керівників, і т.д., закінчуючи касовими вузлами, можна за телефонами (044) 223-51-35, (044) 223 -51-36. Телефонуйте нам!