Алюмінієві вікна - ціна дуже гарна!

Ще кілька років тому алюмінієві вікна, ціна яких коливалася досить сильно через нерівномірний попит, використовувалися тільки в тих приміщень, в яких не було обов'язковим постійне підтримання тепла.

Справа була в тому, що алюмінієвий профіль, володіючи масою переваг, не міг зберігати плюсову температуру, якщо на вулиці було холодно. Цей серйозний недолік зупиняв масу покупців перед придбанням алюмінієвих вікон, до речі, ціна їх, найчастіше, була нижче за пластикові конструкції.

Сучасні ціни на алюмінієві вікна

ціна на алюмінієві вікнаСьогодні компанія «Анко» готова запропонувати всім бажаючим алюмінієві вікна, ціна яких відрізняється в залежності від типу конструкції. Умовно їх можна розділити на холодні й теплі. Холодний алюмінієвий профіль використовується для виготовлення тих вікон, які передбачається експлуатувати в неопалюваних приміщеннях, для скління фасадів будівель, балконів, а так само для виробництва офісних перегородок. Теплі алюмінієві вікна, ціна на які значно вища, мають спеціальний термоміст, який забезпечує якісну ізоляцію тепла в будівлі.

Особливості формування ціни на алюмінієві вікна

Формування ціни на алюмінієві вікна відбувається в кожній компанії по-своєму. Деякі фірми включають в ціну не тільки зарплату своїх працівників, а й транспортні витрати. Звичайно, ціна алюмінієвого вікна також напряму залежить від матеріалу, профілю і склопакета.

ціна на алюмінієві вікна та профіліТак чому варто купити алюмінієві вікна саме в нашій компанії? Справа в тому, що ми реалізуємо продукцію найвищого рівня якості, так як стежимо за кожним етапом її виробництва. Наші алюмінієві вікна, ціна на які досить вигідна, будуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом і експлуатаційними характеристиками протягом довгих років.

Розглянемо основні переваги алюмінієвих вікон. Наявність такого металу у виробі, вже означає стійкість його до атмосферних опадів, перепадів температур, фізичного впливу і так далі. Незважаючи на те, що алюміній легко піддається обробці, в готовому стані це дуже міцний та надійний метал, який при малій вазі здатен витримувати великі навантаження. Саме ця якість робить алюмінієві конструкції кращим вибором при оформленні фасадів будівель.

Так само даний тип вікон дуже довговічний. Але щоб продовжити термін їх служби, слід регулярно фарбувати поверхню металу спеціальною фарбою. Це так само дозволить оформити дизайн приміщення дуже цікаво і оригінально.

Алюмінієві вікна та ціна в Києві

алюмінієві вікна цінаНа алюмінієві вікна ціна поступово падає в останні роки, так як кількість їх виробників збільшується. Одні компанії знижують вартість за рахунок погіршення якості виробів, а інші - збільшення обсягу продажів. Наша компанія «Анко» відноситься якраз до другої категорії. Маючи великий досвід роботи в даній сфері і масу постійних клієнтів, ми можемо запропонувати якісний товар за привабливими цінами.

Можливо, Ви подумаєте, що краще придбати традиційні пластикові або дерев'яні вікна, оскільки вони є більш перевіреними варіантами. Але ж ті, хто не стежить за прогресом, як відомо, швидко відстають від нього. Адже Ви не хочете відноситися до даної категорії населення? Якщо ні, тоді покупка алюмінієвих вікон, ціна яких доступна кожному, стане відмінним рішенням.

Дзвоніть нам за телефонами: (044) 223-51-35, 223-51-36. Прямо зараз!