Алюмінієві вікна

Фабрика Анко

Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна - це вікна з алюмінієвого профілю. Такі вироби не тільки практичні і легкі у використанні, але мають ряд значних переваг.

Характеристики алюмінієвих вікон

алюмініевие окна Алюміній - міцний, надійний і довговічний матеріал, який відрізняється своєю легкістю і екологічністю. Алюмінієві вікна не поступаються у своїй функціональності ні металопластиковим конструкціям, ні дереву. В залежності від локації, використовують алюмінієвий профіль з термоізоляцією або без. Перший тип профілю використовують в склінні торгових центрів, неопалюваних приміщень, павільйонів або лоджій. Алюмінієві вікна з термоізоляцією використовують в склінні квартир, балконів. Такі вікна ідеально зберігають тепло і не пропускають шум з вулиці в приміщення.

Види алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна бувають різних видів в залежності від вашого вибору. Вони можуть бути одно-або двупрофільние, мати одинарне або подвійне скло. Ще однією перевагою алюмінієвих вікон є варіативність форм. Це можуть бути нестандартні рішення - все залежить від вашого вибору. Колір вибираєте теж ви. Сучасні технології надають широкий вибір колірної гами і видів забарвлення. Вибравши адонірованіе, ви обмежите себе в виборі кольору, але фарба буде виконувати не тільки декоративні, але і захисні функції. Порошкове напилення рясніє вибором кольору і забезпечує екологічну безпеку навколишнього середовища.

Крім цього, вікна прийнято розділяти на "холодні" і "теплі".

"Холодні" алюмінієві вікна

холодние алюмінієві окна

алюмініевие окна

Так звані "холодні" алюмінієві вікна зазвичай встановлюються в тих приміщеннях, які не опалюються: лоджії, балкони, павільйони, альтанки, технічні приміщення і т. д. У таких вікнах використовується путотелий профіль з однією камерою, без термічної вставки. Товщина скла коливається від 4 до 6 міліметрів. Вибір скла для "холодних" вікон вельми великий: можна встановити прозоре, матове, тоноване або розжарене скло. В особливих випадках можна використовувати броньоване скло. Залежно від умов експлуатації, замість скла можна встановити сендвіч-панель.

"Теплі" алюмінієві вікна

теплие алюмінієві окна

алюмініевие окна

"Теплі" алюмінієві вікна використовуються в тих будівлях, де живуть або працюють люди: це можуть бути житлові будинки, квартири, громадські та виробничі будівлі. Особливістю "теплого" алюмінієвого вікна є термовставка, що служить додатковим захистом від перепадів температур. Така термоізоляційна прошарок розміщується між зовнішньою і внутрішньою оболонкою вікна, що перешкоджає поширенню теплового потоку і знижує теплопровідність профілю.

Переваги алюмінієвих вікон

Легкість матеріалу забезпечує простоту виготовлення. Замовивши алюмінієві вікна, вам не доведеться чекати вічність. Всі виготовляється на виробництві. Команда професіоналів приїжджає і швидко встановлює вам якісні і довговічні вікна. При цьому ніякого будівельного сміття і пилу. Відразу ж після установки ви відчуєте прозорість і светопронікаемость нових виробів і ще раз переконаєтеся в правильності свого вибору.

Сфери використання алюмінієвих вікон

Алюмінієві вікна користуються великою популярністю в склінні великих приміщень: торговельних центрів, критих ринків і павільйонів, банків, складів. При проектуванні великих офісних будівель, де передбачається велика кількість освітлення, алюмінієві вікна - ідеальний вибір. При склінні балконів і лоджій у житлових будинках алюмінієві вікна також не поступаються іншим видам скління за популярністю.

Чому варто вибрати нас

Компанія "Анко" - це команда справжніх професіоналів. Наші працівники нададуть вам найкращі варіанти і безкоштовно проконсультують з усіх питань. Будь ваш проект нам під силу. Вибір за вами - робота за нами.

Ми пропонуємо будь-які види алюмінієвих вікон:

- алюмінієві вікна для банків
- алюмінієві вікна для кас
- алюмінієві вікна для спецустанов
- алюмінієві вікна для муніципальних освітніх установ
- алюмінієві вікна для лікарень
- алюмінієві вікна для приватних квартир, будинків та дач
- алюмінієві вікна для вокзалів і будь-які інші за бажанням замовника

Вся продукція відповідає вимогам міжнародних (ISO), європейських (EN) та вітчизняних (ДСТУ) стандартів.

Для замовлення алюмінієвих вікон, дзвоните нам по телефонам: (044) 223-51-35, 223-51-36, (063) 802-81-01, (098) 539-35-06.

алюмініевие вікна RESCARA

алюмініевие вікна ASAS

алюмініевие вікна SARAY

алюмініевие вікна ДЗАП

RESCARA (Туреччина) ASAS (Туреччина) SARAY (Туреччина) ДЗАП (Донецький завод алюмінієвих профілів)