Алюмінієві перегородки

Фабрика Анко

Алюмінієві перегородки

алюмініевие перегородкі

Одним з найпоширеніших видів офісних перегородок є конструкції, вироблені з легкосплавних матеріалів, або алюмінієві перегородки . Цю конструкцію ще називають швидке за стіною через її легкого і простого виготовлення та встановлення. Офісні перегородки незамінні в умовах постійно зростаючого бізнесу. Не всі навіть найуспішніші фірми України володіють власним будинком. Для багатьох набагато зручніше і економічно вигідно на початкових етапах орендувати приміщення під офісні потреби. Зв'язку з частими переміщеннями компаній в Києві і інших містах України, виникає потреба в мобільних і легких конструкціях, які допоможуть перетворити будь-яке приміщення в робоче місце для комфортного праці співробітників. На цьому тлі офісні перегородки є незаперечним і незамінним помічником.

Алюмінієві перегородки: переваги

Алюмінієві перегородки володіють рядом істотних переваг, завдяки яким міцно зайняли свою нішу на ринку алюмінієвих конструкцій.

1. Експлуатаційні властивості алюмінієвих перегородок

Особливою популярністю користуються в основному алюмінієві перегородки завдяки своїм експлуатаційним і естетичним характеристикам. Простота монтажу, відсутність при цьому пилу і бруду - одне з головних достоїнств. Не потрібно навіть переривати робочий процес в офісі - при вмілому підході монтаж проводиться дуже швидко.

Алюмінієві перегородки для офісу

Офісні перегородки, що виготовляються компанією "Анко" володіють високими звукоізоляційними характеристиками, завдяки чому можуть бути забезпечені найкращі умови для роботи співробітників офісу. Крім того, алюмінієві світлопрозорі конструкції, з яких виготовляються перегородки, дозволять розділяти простір дверима, що дозволить впровадити кабінетну систему без особливих труднощів.

Алюмінієві перегородки, до всього іншого, - це недорогий, довговічний та екологічно безпечний спосіб розмежувати робочі місця, створивши при цьому завершену композицію приміщення. Різноманітними можуть бути й форми конструкцій - вся варіативність дизайнерських рішень до ваших послуг.

2. Різноманітність алюмінієвих перегородок

Різноманітність алюмінієвих перегородок досить велике і практично безмежне. В основу вибору форми, кольору, розмірів і інших параметрів лягає індивідуальне рішення клієнта. За рахунок широкого спектра конструктивних елементів системи, колірного різноманіття оздоблювальних матеріалів замовник може задовольнити свої потреби цілком і повністю. Алюмінієві перегородки можуть бути як і стандартними, так і комбінованими. Заповненням може служити одинарне або подвійне скло: матове, прозоре, тоноване, фактурне. Це може бути і непрозоре заповнення, для якого використовують ламіноване ДСП, сендвіч-панелі і багато іншого. Всі перераховані вище властивості дозволять впровадити найсміливіші дизайнерські фантазії та оптимізувати офіс за власним смаком.

3. Широка область застосування алюмінієвих перегородок

Такі конструкції можуть використовуватися не тільки в офісах, але і в банках, торгових центрах, навчальних закладах та квартирах. Всі вищевказані переваги сприяють широкій локації використання алюмінієвих перегородок.

Комбінована конструкція з алюмінієвою основою, заповненою склом або іншими матеріалами, може стати відмінним рішенням для переговорного кабінету, коридорній або робочої зон, холів або місць для відпочинку персоналу.

Алюминиевые перегородки для магазинов

Де замовити алюмінієві перегородки?

Компанія «Анко» - швидко розвивається організація, яка зайняла тверді позиції на українському ринку. Завдяки команді професійних працівників, вона зарекомендувала себе найкращим чином не тільки серед клієнтів, але і серед конкурентів. Звернувшись до нас, ви будете забезпечені якісним обслуговуванням та консультацією фахівців. Враховуючи ваші побажання, ми запропонуємо всі прийнятні варіанти, не нав'язуючи непотрібних витрат. Ваші ідеї - наше виконання.

Дзвоніть нам за телефоном 223-51-35 (Київ) вже сьогодні!